ITA-SAN Witte Sesamzaadjes, Geroosterd, 95 g

De knapperige finishing touch voor je bowls, sushi & salades!

€ 3,39

(€ 35,68 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 95 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zacht geroosterde witte sesam
  • Fijn nootachtig aroma & heerlijke bite
  • Ideaal voor sushi, bowls & gebak

Vaak samen gekocht met ITA-SAN Curry, Japanse Stijl, Mild (100 g)

ITA-SAN Witte Sesamzaadjes, Geroosterd, 95 g € 3,39 (€ 35,68 / kg)
ITA-SAN Curry, Japanse Stijl, Mild (100 g) € 2,89 (€ 28,90 / kg)
Totaalprijs: € 6,28
Beschrijving

De geroosterde witte sesam van ITA-SAN geeft je gerechten in een handomdraai een subtiel aroma. Door het zorgvuldig roosteren komen de karakteristieke smaken van de lichte sesamzaadjes prachtig naar voren, zowel in Aziatische fusiongerechten als in vertrouwde recepten.

Strooi ze vlak voor het serveren over verse sushi, knapperige salades, kleurrijke pokébowls of dampende wokgerechten voor een perfecte finishing touch, zowel qua smaak als uitstraling. Deze veelzijdige allrounder geeft ook vers brood, broodjes en je ontbijtmuesli een heerlijk knapperig accent.


Highlights:

  • Fijn aroma: Zacht geroosterde witte sesamzaadjes voor een nootachtige smaakbeleving.
  • Knapperige finishing touch: Geeft je gerechten een heerlijke textuur en fijne bite.
  • Veelzijdig te gebruiken: Past perfect bij sushi, pokébowls, Aziatische wokgerechten, salades en bakwaren.
  • Puur ingrediënt: Bestaat voor 100% uit geroosterde witte sesamzaadjes.

Art. nr.: KK-7274
Inhoud: 95 g
EAN: 4316734072746
Producentnummer: 7274
Merken: ITA-SAN
Bewaarinstructies: Bewaren bij kamertemperatuur
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2608 / 623 kj / kcal
Vet 54 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 8,4 g
Koolhydraten 11 g
  waarvan Suiker 0,6 g
Eiwitten 18 g
Zout 0,05 g
Ingrediënten

geroosterde witte sesamzaadjes

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ITA-SAN Witte Sesamzaadjes, Geroosterd

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder