ITA-SAN Zwart Sesamzaad, Geroosterd, 95 g

Nootachtig, knapperig en een echte blikvanger

€ 3,69

(€ 38,84 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 95 g

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Intens geroosterde zwarte sesam
  • Fijn nootachtig aroma
  • Perfect voor sushi, bowls en gebak

Vaak samen gekocht met ITA-SAN Curry, Japanse Stijl, Mild (100 g)

ITA-SAN Zwart Sesamzaad, Geroosterd, 95 g € 3,69 (€ 38,84 / kg)
ITA-SAN Curry, Japanse Stijl, Mild (100 g) € 2,89 (€ 28,90 / kg)
Totaalprijs: € 6,58
Beschrijving

De geroosterde zwarte sesam van ITA-SAN valt op door zijn diepdonkere kleur en intens nootachtige aroma. Door het zorgvuldig roosteren krijgen de kleine zaadjes een onmiskenbare smaak die zowel hartige als zoete creaties verrijkt.

Gebruik hem als elegante finishing touch op verse sushi, knapperige pokébowls, Aziatische noedelgerechten of kleurrijke salades. Ook op zelfgebakken brood, broodjes of door je ontbijtgranen zorgt zwarte sesam voor een heerlijke bite en een verfijnde uitstraling.


Highlights

  • Intense smaak: Zorgvuldig geroosterde zwarte sesamzaadjes met een volle, nootachtige smaak.
  • Een echte blikvanger: De donkere zaadjes geven elk gerecht een verfijnde presentatie.
  • Veelzijdig te gebruiken: Heerlijk bij sushi, pokébowls, salades, wokgerechten, ontbijtgranen en gebak.

Art. nr.: KK-7273
Inhoud: 95 g
EAN: 4316734072739
Producentnummer: 7273
Merken: ITA-SAN
Bewaarinstructies: Bewaren bij kamertemperatuur, Verwijderd van licht bewaren, Droog bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2416 / 577 kj / kcal
Vet 49 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 7,8 g
Koolhydraten 8,9 g
  waarvan Suiker 0,5 g
Eiwitten 19 g
Zout 0,05 g
Ingrediënten

geroosterde zwarte sesamzaadjes

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ITA-SAN Zwart Sesamzaad, Geroosterd