Jordan Olivenöl Biologische Balsamicoazijn - 3 Jaar Gerijpt, 250 ml
Natuurlijke azijn zonder toevoegingen
€ 12,59
(€ 50,36 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal voor vinaigrette dressings
- Aangename zuurgraad met evenwichtige zoetheid
- Bevat geen sulfieten
Beschrijving
De biologische balsamicoazijn - 3 jaar gerijpt - is perfect voor vinaigrettes om salades, antipasti, vleesgerechten en tomatenmozzarella een aangenaam zoetzure smaak te geven. Voor de productie worden druiven van het Agiortiko druivenras gebruikt. De azijn rijpt drie jaar in Franse eikenhouten vaten.
- Natuurlijke azijn gemaakt van Agiortiko druiven
- Zonder sulfieten en andere additieven
- Bekroond met goud bij de Olymp Awards 2021
- Donkerbruine kleur
- Aangenaam zure smaak in combinatie met uitgebalanceerde zoetheid
- Met vanille & kruidige smaken
- Subtiele zuurgraad van 5%
- Rijke body met tonen van rijp rood fruit op de afdronk
| Art. nr.: | JO-100230 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 4260025811661 |
| Producentnummer: | 100230 |
| Merken: | Jordan Olivenöl |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Eigenschappen: | Zonder toevoegingsmiddelen |
Ingrediënten
Druivenazijn[1]
- van k.b.L.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 599 / 143 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 35,6 g |
| waarvan Suiker | 32,5 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Jordan Olivenöl GmbH, Landwehr 25, 42697, Solingen, Duitsland, www.jordanolivenoel.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Jordan Olivenöl Biologische Balsamicoazijn - 3 Jaar Gerijpt
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten