Kookie Cat Biologische Haverkoekjes - Dubbele Chocolade & Walnoot, 50 g
Een glutenvrij genot
€ 2,09
(€ 41,80 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperig en chocoladeachtig
- Heerlijk nootachtig
- Veganistisch
Beschrijving
Een koekje om verliefd op te worden! Havervlokken en cashewnoten zorgen voor een knapperige basis die samen met veel pure chocolade en heerlijke walnoten zorgt voor een smaaksensatie.
| Art. nr.: | EF-545157 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 g |
| EAN: | 3800232730488 |
| Producentnummer: | 545157 |
| Merken: | Kookie Cat |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
31 % Glutenvrije Havervlokken[1], 23 % cashewnoten[1], Kokosnoot siroop[1], 8 % pure chocoladeschilfers[1] (Cacaomassa[1], kokosbloesemsap[1], cacaoboter[1], Emulgator: zonnebloemlecithine[1]), 4,3 % Walnüsse[1], cacaoboter[1], Kokosöl[1], 3,4 % Cacaopoeder[1], bourbon vanille[1], Zout
- uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per portie (100 g) |
|---|---|
| Energie | 2089 / 499 kj / kcal |
| Vet | 29 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Vezels | 7,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,07 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Smart Organic GmbH, Bad Antogast 1, 77728, Oppenau, Duitsland, smartorganic.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kookie Cat Biologische Haverkoekjes - Dubbele Chocolade & Walnoot
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten