La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g
Origineel design & puur genot
€ 2,89
(€ 5,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ruw bronzen oppervlak
- Perfecte sausopname
- Vorm geïnspireerd op klassieke radiatoren
Bijpassend
Beschrijving
De Radiatori al Bronzo vallen op door hun bijzondere vorm, geïnspireerd op het design van oude industriële radiatoren. Door het gebruik van bronzen mallen krijgt de pasta een robuust, ruw oppervlak, waardoor sauzen uitstekend hechten. Dankzij de lamellen blijft elke druppel smaak aan de pasta plakken – elke hap is een volle smaakbeleving.
| Art. nr.: | EDH-1006356 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 08004690057308 |
| Producentnummer: | 1006356 |
| Merken: | La Molisana |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0,02 g |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, water
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Molisana Radiatori al Bronzo
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten