La Molisana: Een authentieke Italiaanse pastatraditie uit het hart van Molise.

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

La Molisana: 4 artikelen

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g

  • Onregelmatige textuur
  • Geperst met bronzen mal
  • Altijd al dente
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Molisana Radiatori al Bronzo

La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g

  • Ruw bronzen oppervlak
  • Perfecte sausopname
  • Vorm geïnspireerd op klassieke radiatoren
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spaghetti Quadrati al Bronzo Volkorengraan

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo Volkorengraan, 500 g

  • Vierkant profiel
  • Volkoren
  • Altijd heerlijk al dente
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g

  • Grote, perfect gevormde vleugels
  • Gestreept uiterlijk
  • Met bronzen mal gemaakt
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober