La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g
Blikvanger met een uniek vierkant ontwerp
€ 5,79
(€ 11,58 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Onregelmatige textuur
- Geperst met bronzen mal
- Altijd al dente
Bijpassend
Beschrijving
De Spaghetti Quadrati al Bronzo is een absolute favoriet, bekend om zijn opvallende vierkante vorm en stevige beet. De onregelmatige structuur en warme kleur maken deze pasta geliefd onder thuiskoks én fijnproevers. Dankzij de topkwaliteit blijft hij altijd mooi al dente en zorgt hij voor een onvergetelijke smaakbeleving bij elke hap.
| Art. nr.: | EDH-1006357 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 08004690101513 |
| Producentnummer: | 1006357 |
| Merken: | La Molisana |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0,02 g |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, water
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten