Lindt Golfballen, 110 g
Exclusief genot & sportief design
€ 8,49
(€ 77,18 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Melkchocolade & Nougat
- Voor golfers & fans
- Fijne vulling & chocolade
Beschrijving
Deze drie golfballen van Lindt-melkchocolade met een vulling van nougatcrème zijn een prachtig praline-geschenk voor alle golfers en golfliefhebbers. Of het nu als een attentie na het spel is of voor een persoonlijk moment, ze bieden een hoogwaardige combinatie van chocolade en fijne crème.
| Art. nr.: | LS-54038 |
|---|---|
| Inhoud: | 110 g |
| EAN: | 9003600540380 |
| Producentnummer: | 54038 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, 11 % Haselnüsse, Cacaomassa, melkpoeder, palmolie, magere melkpoeder, emulgator (sojalecithine), geklaarde boter, aroma, 38 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade, 26 % minimale gehalte aan melkbestanddelen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2382 / 569 kj / kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Eiwitten | 6,4 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Golfballen
Uit ons magazine:
- De granaatappel - de antioxidantbom
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten