MAMA Instant Bowl Rijstnoedels - Vietnamees Pho Bo Rundvlees, 65 g
Op smaak gebrachte instant runderbouillon
€ 2,69
(€ 41,38 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met malse rijstnoedels
- Klaar in een paar minuten
- Pittige Vietnamese smaak
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De pittige Vietnamese Pho Bo instant rijstnoedels van het merk MAMA brengen je een intense rundvleessmaak in een heldere bouillon, gecombineerd met malse rijstnoedels. Klaar in slechts een paar minuten, bieden ze je een snelle maaltijd met weinig inspanning.
Bereiding:
- Open de deksel half en voeg de inhoud van alle kruidenpakketten toe.
- Giet er kokend water bij tot aan de vullijn.
- Sluit de deksel weer en laat 4 minuten trekken.
- Roer goed door en geniet.
| Art. nr.: | KK-6969 |
|---|---|
| Inhoud: | 65 g |
| EAN: | 8851876001637 |
| Producentnummer: | 6969 |
| Merken: | MAMA |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
76,3 % rijstnoedels (77 % rijst, tapiocazetmeel), 16,8 % kruiden (Zout, smaakversterker (E621, dinatrium-5′-ribonucleotide (E635)), suiker, aroma’s, Sojasauspoeder (Zout, soja bonen, tarwe, gerstemoutextract, gist extract, palmolie)), getextureerd soja-eiwit, Kruiden (peper, knoflook, kardemom (elettaria cardamomum), steranijs, kaneel), gedroogde lente-uitjes, gedroogde wortelen, kleurstof (E150c), spaanse peper poeder, zuurteregelaar (E330), 6,9 % kruidenolie (sojaolie, Kruiden (ui, gember), palmolie, aroma’s, vissaus (ansjovis, Zout, suiker))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1516 / 362 kj / kcal |
| Vet | 5,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,9 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan Suiker | 4,9 g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Zout | 7,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAMA Instant Bowl Rijstnoedels - Vietnamees Pho Bo Rundvlees
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten