MAMA Instant Rijstnoedels - Vermicelli Yentafo, 55 g
Instant gerecht voor een authentiek street food gevoel
€ 0,89
(€ 16,18 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Pittig zure yentafo bouillon
- Malse rijstvermicelli
- Snel bereid
Beschrijving
De instant rijstvermicelli van het merk MAMA in de smaak "Yentafo" brengt het levendige aroma van de gelijknamige Thaise streetfoodklassieker bij je thuis. De kristalheldere rijstnoedels ontmoeten een roze getinte bouillon met gefermenteerd sojabonenpoeder en combineren zoete, zure en kruidige tonen op een bijzonder harmonieuze manier.
Bereiding:
Doe de noedels en de inhoud van de resterende zakjes in een steelpan met 350 ml kokend water. Dek af en laat 3 minuten trekken. Roer af en toe.
| Art. nr.: | KK-6939 |
|---|---|
| Inhoud: | 55 g |
| EAN: | 8850987201172 |
| Producentnummer: | 6939 |
| Merken: | MAMA |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
Ingrediënten
Rijstmeel, suiker, Zout, palmolie, tapiocazetmeel, Chilli, gefermenteerd sojabonenpoeder, knoflook, smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621), dinatrium-5′-ribonucleotide (E635)), gefrituurde knoflook (knoflook, palmolie), zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), kleurstof (betanine (E162), Paprika-extract (capsanthine, paprika-extract (E160c))), gedroogde lente-uitjes
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 205 / 49 kj / kcal |
| Vet | 0,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 9,8 g |
| waarvan Suiker | 1,8 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0,98 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAMA Instant Rijstnoedels - Vermicelli Yentafo
Uit ons magazine:
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Honing - Een geschenk van bijen
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten