Mia Bella Latte Macchiato Snoepjes (Verpakking van 2), 88 g
Koffiesmaak om op te zuigen
€ 1,49
(€ 16,93 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Romige koffiesmaak
- Bevat isomalt en sucralose
- Dubbel pakket om te delen
Beschrijving
Komt er iemand op de koffie? Deze romige snoepjes smaken als een latte macchiato en zullen je onderweg verwennen. De zoetheid komt van isomalt en sucralose.
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Sulá GmbH, Industriestraße 23, 48629 , Metelen, Duitsland, www.sula.de/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Mia Bella Latte Macchiato Snoepjes (Verpakking van 2)
2 recensies in andere talen
4,5 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (50%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten