MOGLi Biologische Bosvruchtenreep, 25 g
Fruitige biologische reep met bosvruchten, appel & banaan voor onderweg
€ 0,79
(€ 31,60 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Natuurlijke zoetheid alleen van fruit
- Met bosvruchten, appel & banaan
- Biologische kwaliteit & zonder aroma toevoegingen
Bijpassend
Beschrijving
De MOGLi bosvruchtenreep is een fruitige biologische snack voor kleine ontdekkers. Aromatische bosvruchten, appel en banaan zorgen voor een milde smaak en een aangename ronde zoetheid die uitsluitend uit het fruit komt. Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw, vermijdt het kindvriendelijke recept consequent kunstmatige kleur-, conserveermiddelen en aroma's. Praktisch verpakt, is deze eerlijke reep ideaal voor de kleuterschool, de speeltuin of een uitstapje de natuur in.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00261 |
|---|---|
| Inhoud: | 25 g |
| EAN: | 4260311986295 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
25 % havervlokken[1], 18 % bananensapconcentraat[1], 16 % Apfelsaftkonzentrat[1], 15 % geroosterd naaktgerst [1], 14 % gedroogde bananen[1], 6 % gedroogde appels[1], oblaat[1] (aardappelzetmeel[1], zonnebloemolie[1]), zonnebloemolie[1], 1 % frambozensapconcentraat[1], 1 % aronia-sapconcentraat[1], 1 % bosbessensapconcentraat[1]
- van biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1465 / 350 kj / kcal |
| Vet | 4,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan Suiker | 39 g |
| Vezels | 6,2 g |
| Eiwitten | 6,3 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Biologische Bosvruchtenreep
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten