MOGLi Biologische Mini Cacao Wafel, 75 g
Knapperige biologische wafelsnack met hazelnoot-cacaocrème in een praktisch mini-formaat
€ 2,49
(€ 33,20 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met agave gezoet & zonder aroma's
- Fijne hazelnoot-cacaocrème
- Biologische kwaliteit, perfect om te delen
Bijpassend
Beschrijving
Deze MOGLi Cacao Wafels zijn nu ook in een handig mini-formaat verkrijgbaar. Gemaakt voor kleine handjes, zijn de knapperige wafels met hun fijne hazelnoot-cacaocrème een natuurlijk zoete traktatie voor grote avonturen onderweg. Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw en mild gezoet met agave. Kunstmatige aroma's, kleur- en conserveermiddelen worden niet gebruikt. Een eerlijke en heerlijke snack waar je samen van kunt genieten en die zowel jong als oud aanspreekt.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00840 |
|---|---|
| Inhoud: | 75 g |
| EAN: | 4260311985991 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
23 % tarwebloem[1], 20 % agavesiroop poeder[1], sheabutter[1], palmolie[1], magere melkpoeder[1], 8 % sterk ontvet cacaopoeder[1], aardappelzetmeel[1], 2 % geroosterde hazelnoten[1], zonnebloemolie[1], Sonnenblumenlecithin[1], Magnesiumcarbonat, Meersalz, Natriumhydrogencarbonat
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1955 / 467 kj / kcal |
| Vet | 21 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 9,6 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Vezels | 2,6 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0,52 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Biologische Mini Cacao Wafel
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten