MOGLi Demeter Citroenkoekjes met Framboos, 125 g
Fruitig gebak in bloemenvorm uit biologische ingrediënten voor de hele familie
€ 2,39
(€ 19,12 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch recept & gezoet met agave
- Sprankelende citroen & zoete framboos
- Biologische kwaliteit & weinig ingrediënten
Bijpassend
Beschrijving
De veganistische MOGLi Citroen & Framboos Koekjes in een schattige bloemenvorm combineren fruitige, sprankelende citroen met zoete framboos. Ze worden gebakken uit een paar zorgvuldig geselecteerde ingrediënten van hoogwaardige Demeter-kwaliteit en op een milde manier verwerkt. Dit knapperige biologische gebak wordt uitsluitend gezoet met agave, zonder kunstmatige toevoegingen. Een eerlijke en heerlijke snack voor in de broodtrommel of voor het volgende familie-uitje naar de natuur.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00433 |
|---|---|
| Inhoud: | 125 g |
| EAN: | 4260311984512 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1972 / 471 kj / kcal |
| Vet | 16 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan Suiker | 24 g |
| Vezels | 3,1 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Demeter Citroenkoekjes met Framboos
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten