MOGLi Demeter Paprikastangen met Tomaat, 75 g
Knapperige bio-snack met paprika uit traditionele ambacht
€ 1,89
(€ 25,20 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch recept & zonder palmvet
- Met regionale Demeter-tarwe
- Biologische kwaliteit & weinig ingrediënten
Bijpassend
Beschrijving
De veganistische MOGLi Paprikastangen worden ambachtelijk gebakken in een Zuid-Duitse familiebedrijf en zijn gemaakt van regionale Demeter-tarwe. Het recept vermijdt consequent palmvet, gentechniek en kunstmatige toevoegingen. Een natuurlijk lekkere snack met een fijne paprikasmaak, perfect voor tijdens de pauze onderweg .
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00785 |
|---|---|
| Inhoud: | 75 g |
| EAN: | 4260311985779 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1612 / 385 kj / kcal |
| Vet | 8,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan Suiker | 3,4 g |
| Vezels | 6,6 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Demeter Paprikastangen met Tomaat
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten