Producten om te snacken en knabbelen

Ben je op zoek naar lekkere partysnacks, heerlijke koekjes en hartige snacks? Of wil je een geliefde trakteren op heerlijke chocolade? Hier vind je zoetigheden van over de hele wereld en een verscheidenheid aan hartige snacks!

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Zoet & hartig: 1 - 30 van 1612 artikelen

Alnatura Biologische Linzenwafels

Alnatura Biologische Linzenwafels, 100 g

  • Eiwitrijk
  • Glutenvrij
  • Om te knabbelen & snacken
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ragusa Chocoladereep

Ragusa Chocoladereep, Klassiek (100 g)

  • Gemaakt met hele hazelnoten
  • Fijnste pralinévulling
  • Kies uit pure, klassieke of witte chocolade
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Rum Kokos Chocolade

Casali Rum Kokos Chocolade, 750 g

  • Met een vloeibare rumkern
  • Met lekker veel krokante melkchocolade
  • Alsof je op zomervakantie gaat
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Camille Bloch Chocolaatjes met Likeurvulling

Camille Bloch Chocolaatjes met Likeurvulling, Cognac (100 g)

  • Populaire likeuren & cognac
  • Lichte en pure chocolaatjes
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ragusa Geschenkpakket

Ragusa Geschenkpakket, Pure Chocolade (400 g)

  • Keuze uit drie smaken
  • Fijnste pralinévulling
  • Met hele hazelnoten
€ 14,49 (€ 36,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Citroenwafels

Manner Citroenwafels, 400 (400 g)

  • Knapperig en delicaat
  • Citrus-fris aroma
  • Met echt citroensap
€ 5,79 (€ 14,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Torino Fijne Zwitserse Chocolade

Torino Fijne Zwitserse Chocolade, Pure chocolade (100 g)

  • Royale vulling
  • Hazelnoot- en amandelcrème
  • Twee soorten
€ 2,76 € 3,69 (€ 27,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Gedroogde Mango

Seeberger Gedroogde Mango, 100 g

  • Geen toegevoegde suiker
  • Heerlijk fruitig
  • Grote mango reepjes
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Mozart Kugeln Melkchocolade Box

Hofbauer Mozart Kugeln Melkchocolade Box, 600 g

  • Amandel & pistache marsepein
  • Aromatische nougat kern
  • 30 stuks individueel verpakt
€ 31,99 (€ 53,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines, 16 stuks (264 g)

  • Met chocolade, marsepein en nougatcrème
  • De meest bekende Oostenrijkse chocolaatjes
  • Een stukje Oostenrijkse cultuur
€ 6,09 (€ 23,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Celebrations Bonbons

Celebrations Bonbons, 1.435 g

  • 8 verschillende smaken
  • Ideaal om te delen
  • Gevarieerd genieten
€ 29,99 (€ 20,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Napolitaanse Wafels

Manner Napolitaanse Wafels, 300 g -​ 4 stuks

  • Traditionele specialiteit
  • 5 dunne, knapperige wafels
  • Met hazelnoot-cacaocrème
€ 5,79 (€ 19,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DONUTS Peanut & Caramel - sweet and salty

Kelly's DONUTS Peanut & Caramel -​ sweet and salty, 100 g

  • Spannende smaakcombinatie
  • Onweerstaanbaar knapperig
  • Zonder kunstmatige smaakversterkers
€ 2,69 (€ 26,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Sojadessert

alpro Sojadessert, Milde Chocolade (500 g)

  • Glutenvrij
  • Lactosevrij
  • Met vitaminen
€ 2,89 (€ 5,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%, 180 g

  • 32% cacaogehalte
  • 100% slaafvrij
  • Knapperige karamel
€ 4,79 (€ 26,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnavit Biologische Amandelkoekjes

Alnavit Biologische Amandelkoekjes, 150 g

  • 55 % fijne marsepein
  • Omhuld met pure chocolade
  • Marsepein & chocolade
€ 4,69 (€ 31,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Milka Chocolade met Yoghurt

Milka Chocolade met Yoghurt, 100 g

  • Met romige vulling
  • Fris aroma
  • Vooral lekker als het gekoeld is
€ 2,27 € 2,39 (€ 22,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologisch Spelt Boterkoekjes

Alnatura Biologisch Spelt Boterkoekjes, 150 g

  • Knapperige snack
  • Gezoet met suiker & honing
  • 3 verpakkingen met elk 5 koekjes
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Cannoli

Greenomic Cannoli, Fleur de Sel & Caramel (200 g)

  • In verschillende varianten
  • Lekker en aromatisch
  • Hersluitbaar blik
€ 12,49 (€ 62,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ültje Geroosterde en Gezouten Pinda's

ültje Geroosterde en Gezouten Pinda's, 180 g

  • De populaire klassieker
  • Rijk aan proteïne
  • Vegan
€ 2,79 (€ 15,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonieuze selectie
  • 36 kleine meesterwerken
  • Met de hand gemaakt
€ 10,84 € 15,49 (€ 65,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pure Chocolade Rijstwafels

Alnatura Biologische Pure Chocolade Rijstwafels, 100 g

  • Veganistisch
  • Vrij van gluten
  • Gepofte volkoren rijst
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Soletti Zoute Stokjes

Soletti Zoute Stokjes, 230 g

  • Praktisch familiepakket
  • Origineel recept sinds 1949
  • Slechts 3,1% vet
€ 2,69 (€ 11,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Vanillepudding

Alnatura Biologische Vanillepudding, 120 g

  • Drie-pack dessertklassiekers
  • Smaakt als pudding en saus
  • 100% biologisch, vegan en glutenvrij
€ 2,59 (€ 21,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kikkererwten Wafeltjes

Alnatura Biologische Kikkererwten Wafeltjes, 100 g

  • Nootachtig & knapperig
  • Plantaardige eiwitbron
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines in een Doos

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines in een Doos, 18 stuks (297 g)

  • Met marsepein en nougat
  • Omhuld met pure chocolade
  • Perfect als cadeau
€ 8,69 (€ 29,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Choco Wafer Melk Bag

Lindt Choco Wafer Melk Bag, 130 g

  • Melkchocolade & cacaowafel
  • Fijnste Gianduja-crème & Genot
  • Ideaal om te delen & cadeau te doen
€ 6,79 (€ 52,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC, 80 g

  • Gemaakt van Oostenrijkse aardappelen
  • Met de beste zonnebloemolie
  • Zonder kunstmatige smaakversterkers
€ 1,99 (€ 24,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melkchocolade 32%

Tony's Chocolonely Melkchocolade 32%, 180 g

  • Puur chocoladegenot
  • Gemaakt volgens Fairtrade-normen
  • 100% slaafvrij
€ 4,79 (€ 26,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Linzenwafels

BIO PRIMO Bio Linzenwafels, 90 g

  • Knapperige eiwitleverancier
  • Veganistisch & glutenvrij
  • 100% biologische teelt Turkije
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober