MOGLi Bio Frambozen Wafel, 15 g
Knapperige bio-wafel-snack met fruitige frambozencrème ideaal om te delen
€ 0,69
(€ 46,00 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Alternatief gezoet & zonder aroma's
- 2 knapperige wafels om te delen
- Fruitige frambozencrème-vulling
Bijpassend
Beschrijving
De MOGLi Frambozen Wafels zijn de ideale snack voor kleine en grote fijnproevers. Elke portie bevat twee wafels, elk bestaande uit drie knapperige wafelblaadjes gevuld met een fijn fruitige frambozencrème. Dankzij het handige formaat zijn ze perfect voor kleine handjes en handig voor in de pauze of onderweg. Voor de productie worden zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw gebruikt. De wafels van biologische kwaliteit zijn mild gezoet met agave en geheel vrij van kunstmatige aroma's, kleur- en conserveringsmiddelen. Een eerlijke en natuurlijke traktatie voor het hele gezin.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00830 |
|---|---|
| Inhoud: | 15 g |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2428 / 580 kj / kcal |
| Vet | 39 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Vezels | 3,1 g |
| Eiwitten | 6,3 g |
| Zout | 0,19 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Bio Frambozen Wafel
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten