NONGSHIM - Köstlichkeiten aus Korea

NONGSHIM is de marktleider voor de authentieke smaak van Korea: van de legendarische kruidigheid van Shin Ramyun tot populaire snacks, het merk staat voor heerlijk eten van hoge kwaliteit!

Filteren & Sorteren

Prijzen Soort voeding
Filters

NONGSHIM: 27 artikelen

NONGSHIM Instantnoedels (Chapagetti)

NONGSHIM Instantnoedels (Chapagetti), 140 g

  • Smakelijke sausbasis
  • Zachte, gladde pasta
  • Snel en gemakkelijk te bereiden
€ 1,89 (€ 13,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Uienringen (Yangparing)

NONGSHIM Uienringen (Yangparing), 50 g

  • Typische Koreaanse snack
  • Hartige en pittige uiensmaak
  • Krokante hartige snack
€ 1,79 (€ 35,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Zeer Pittig

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Zeer Pittig, 600 g

  • De favoriete klassieker ter wereld
  • Zeer smaakvol & met umami
  • Rijke bouillon met shiitake
€ 8,39 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Kimchi Ramyun Instantnoedels

NONGSHIM Kimchi Ramyun Instantnoedels, 600 g

  • Klaar in slechts enkele minuten
  • Authentieke kimchivlokken
  • Soepbasis met complexe smaken
€ 8,39 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Kimchi Ramen

NONGSHIM Instant Cup Noedels Kimchi Ramen, 112 g

  • Klaar in slechts enkele minuten
  • Authentieke kimchivlokken
  • Soepbasis met complexe smaken
€ 2,36 € 2,49 (€ 21,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Black

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Black, 520 g

  • Premium ramen ervaring
  • Intense runderbouillon
  • Sterke en hartige umami
€ 10,59 (€ 20,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Seafood Mild

NONGSHIM Instantnoedels Seafood Mild, 120 g

  • Intense zeevruchtensmaak
  • Stevige noedels
  • Mild gearomatiseerde bouillon
€ 1,79 (€ 14,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Kip

NONGSHIM Instantnoedels Shin Ramyun Kip, 120 g

  • Sterke kippenbouillon
  • Harmonieuze pittige chilipeper
  • Snel & authentiek
€ 1,79 (€ 14,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Soon Veggie Ramyun Mild

NONGSHIM Instantnoedels Soon Veggie Ramyun Mild, 112 g

  • 100 % veganistisch recept
  • Milde & pure smaak
  • Snel te bereiden
€ 1,79 (€ 15,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Ansong Tangmyon Instantnoedels

NONGSHIM Ansong Tangmyon Instantnoedels, 125 g

  • Smaakvolle bouillon
  • Volle smaak
  • Ideaal voor snelle maaltijden
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikant (Shin Ramen)

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikant (Shin Ramen), 68 g

  • De favoriete klassieker ter wereld
  • Zeer smaakvol & met umami
  • Rijke bouillon met shiitake
€ 1,99 (€ 29,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Instantnoedels Super Pittig (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instantnoedels Super Pittig (Red Shin Ramyun), 120 g

  • Scherpe chilikruiden
  • Shiitake, paksoi & chili-aroma
  • Snelle bereiding
€ 1,79 (€ 14,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Noedels Aardappelnoedels

NONGSHIM Instant Noedels Aardappelnoedels, 100 g

  • Knapperige noedels gemaakt van aardappelzetmeel
  • Milde, gekruide soep
  • Snelle en smakelijke maaltijd
€ 1,89 (€ 18,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Instant Cup Noedels Shin Ramyun Zeer Pikant - Big Bowl

NONGSHIM Instant Cup Noedels Shin Ramyun Zeer Pikant -​ Big Bowl, 114 g

  • De favoriete klassieker ter wereld
  • Zeer smaakvol & met umami
  • Rijke bouillon met shiitake
€ 2,49 (€ 21,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang)

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang), 75 g

  • Intense garnalensmaak
  • Met echte garnalen
  • Perfect knapperig tussendoortje
€ 1,99 (€ 26,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Udon

NONGSHIM Instant Cup Noedels Udon, 111 g

  • Dikke udon noedels
  • Rijke bouillon
  • Hartig & visachtig
€ 2,49 (€ 22,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instantnoedels Seafood Pittig Neoguri

NONGSHIM Instantnoedels Seafood Pittig Neoguri, 600 g

  • Intense zeevruchtensmaak
  • Stevige noedels
  • Pittige bouillon
€ 8,69 (€ 14,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Cracker Shrimps Pittig en Kruidig

NONGSHIM Cracker Shrimps Pittig en Kruidig, 75 g

  • Intens garnalensmaak
  • Kimchi smaak & pittige kick
  • Ook als knapperige topping
€ 1,99 (€ 26,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikante Kip

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikante Kip, 100 g

  • Sterke kippenbouillon
  • Kruidige smaak
  • Snel & authentiek
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cups Noedels Kimchi (Sabalmyun)

NONGSHIM Instant Cups Noedels Kimchi (Sabalmyun), 100 g

  • Authentieke kimchismaak
  • Heet en pittig
  • Supersnel te bereiden in een kopje
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Chips Shrimps

NONGSHIM Chips Shrimps, 75 g

  • Exotische garnalenkruiden
  • Krokant met tapiocameel
  • Perfect Aziatisch bijgerecht
€ 2,19 (€ 29,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Veggie Ramyun Mild

NONGSHIM Instant Cup Noedels Veggie Ramyun Mild, 67 g

  • Perfecte vegan instant maaltijd
  • Milde, heldere groentebouillon
  • Knapperige groentevlokken
€ 1,99 (€ 29,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikant

NONGSHIM Instant Cup Noedels Pikant, 100 g

  • Intens kruidige ervaring
  • Kruidig & aromatisch
  • Ruimte voor eigen variaties
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Instant Cup Noedels Super Pikant (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instant Cup Noedels Super Pikant (Red Shin Ramyun), 68 g

  • Pittige chilikruiden
  • Met shiitake & chilismaak
  • Snelle bereiding
€ 1,99 (€ 29,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noedels Garnalen - Big Bowl

NONGSHIM Instant Cup Noedels Garnalen -​ Big Bowl, 115 g

  • Intense garnalensmaak
  • Zachte, elastische noedels
  • Hartige, kruidige bouillon
€ 2,49 (€ 21,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Instantnoedels met Zeevruchten (Modumheamul Tangmyun)

NONGSHIM Instantnoedels met Zeevruchten (Modumheamul Tangmyun), 125 g

  • Delicate zeevruchtensmaak
  • Snelle Aziatische keuken
  • Beste NONGSHIM kwaliteit
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Instantnoedels Zeevruchten (Cham Pong Ramen)

NONGSHIM Instantnoedels Zeevruchten (Cham Pong Ramen), 124 g

  • Geïnspireerd door Jjamppong
  • Kruidige, aromatische bouillon
  • Onderscheidende zeevruchtensmaak
€ 1,99 (€ 16,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 03. november