Kruiden & specerijen van Österreichische Bergkräuter

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Kruiden en specerijen: 21 artikelen

Österreichische Bergkräuter Biologisch Mühlviertel kruidenzout

Österreichische Bergkräuter Biologisch Mühlviertel kruidenzout, 80 g

  • Met Oostenrijks bergzout
  • Verfijnd met veel bergkruiden
€ 5,93 € 6,59 (€ 74,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische goudsbloem

Österreichische Bergkräuter Biologische goudsbloem, 30 g

  • Licht bittere smaak
  • Rijk aan essentiële oliën
  • Licht verteerbaar
€ 5,03 € 5,59 (€ 167,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano, 20 g

  • Typische mediterrane smaak
  • Zeer intens
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,51 € 2,79 (€ 125,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische laurierblaadjes

Österreichische Bergkräuter Biologische laurierblaadjes, 6 g

  • Licht zuur aroma
  • Typisch mediterraan
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,06 € 2,29 (€ 343,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische nootmuskaat heel

Österreichische Bergkräuter Biologische nootmuskaat heel, 4 stuks

  • Gemakkelijk vluchtig aroma
  • Veelzijdig in gebruik
  • Gebruik spaarzaam
€ 4,22 € 4,69 (€ 1,06 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische rozemarijn

Österreichische Bergkräuter Biologische rozemarijn, 25 g

  • Typisch Italiaans
  • Veel mediterrane gerechten op smaak brengen
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,24 € 2,49 (€ 89,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische peper gekleurd in de kruidenmolen

Österreichische Bergkräuter Biologische peper gekleurd in de kruidenmolen, 80 g

  • Fruitig en heet
  • Veelzijdig in gebruik
  • Gebruik slechts spaarzaam
€ 9,35 € 10,39 (€ 116,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische jeneverbessen

Österreichische Bergkräuter Biologische jeneverbessen, 50 g

  • Voedsel verteerbaar maken
  • Ideaal voor veel vleesgerechten
  • Houtachtig en kruidig aroma
€ 3,23 € 3,59 (€ 64,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt

Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt, 40 g

  • Om alleen te gebruiken of in theemelanges
  • Fris aroma
  • Ook om mee te kruiden
€ 3,41 € 3,79 (€ 85,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Zoete Parprikapoeder

Österreichische Bergkräuter Biologische Zoete Parprikapoeder, 50 g

  • Zoete smaak
  • Licht kruidige
  • Veelzijdig
€ 4,40 € 4,89 (€ 88,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische koriander

Österreichische Bergkräuter Biologische koriander, 40 g, heel

  • Scherpe smaak
  • Bitter aroma
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,42 € 2,69 (€ 60,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische tijm

Österreichische Bergkräuter Biologische tijm, 25 g

  • Typisch mediterraan
  • Zeer pittige smaak
  • Uniek geurig
€ 3,05 € 3,39 (€ 122,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische knoflookkorrels

Österreichische Bergkräuter Biologische knoflookkorrels, 70 g

  • Veelzijdig in gebruik
  • Fijn aroma
  • Ideaal voor hartige gerechten
€ 5,12 € 5,69 (€ 73,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische gember

Österreichische Bergkräuter Biologische gember, 25 g, poeder

  • Fruitige en kruidige smaak
  • Kalmeert de maag
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,87 € 3,19 (€ 114,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische lavas

Österreichische Bergkräuter Biologische lavas, 20 g

  • Ideaal als soepkruid
  • Zeer intensief
  • Gebruik spaarzaam
€ 2,42 € 2,69 (€ 121,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische bieslookrolletjes

Österreichische Bergkräuter Biologische bieslookrolletjes, 10 g

  • Mild en fris
  • Veelzijdig in gebruik
  • Typische prei smaak
€ 2,60 € 2,89 (€ 260,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Kaneel

Österreichische Bergkräuter Biologische Kaneel, 50 g poeder

  • Gemalen Ceylon-kaneel
  • Karakteristiek aroma
  • Verfijnt desserts en drankjes
€ 3,86 € 4,29 (€ 77,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische zwarte peperkorrels

Österreichische Bergkräuter Biologische zwarte peperkorrels, 50 g

  • De heetste pepersoort
  • Geeft de juiste pit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 5,12 € 5,69 (€ 102,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische steranijs

Österreichische Bergkräuter Biologische steranijs, 25 g

  • Garneer voor desserts
  • Voor Chinees koken
€ 3,05 € 3,39 (€ 122,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische gele mosterdzaadjes

Österreichische Bergkräuter Biologische gele mosterdzaadjes, 50 g

  • Milde, nootachtige smaak
  • Oud, bekend kruid
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,42 € 2,69 (€ 48,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische kurkuma

Österreichische Bergkräuter Biologische kurkuma, 40 g

  • Licht brandende smaak
  • Bittere nuances
  • Unieke kleur
€ 2,87 € 3,19 (€ 71,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober