Meel en graan uit Italië

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Meel en Graan: 1 - 30 van 48 artikelen

CAPUTO Tarwemeel Cuoco

CAPUTO Tarwemeel Cuoco, 1 kg

  • Ideaal voor het bakken van pizza
  • Lang rijzen en bakken mogelijk
  • Meer eiwitgehalte
€ 3,79 € 3,99 (€ 3,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CAPUTO Tarwemeel Pizzaria type 00

CAPUTO Tarwemeel Pizzaria type 00, 1.000 g

  • Zeer gripvast
  • Uitstekende elasticiteit
  • Luchtig, knapperig deeg
€ 3,09 (€ 3,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CAPUTO Manitoba Zachte Tarwemeel Type 0

CAPUTO Manitoba Zachte Tarwemeel Type 0, 5 kg

  • Voor deeg met lange rijstijd
  • Ideaal voor panettone
  • Uit Italië
€ 12,19 (€ 2,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

CAPUTO Durumtarwemeel voor Pasta

CAPUTO Durumtarwemeel voor Pasta, 1 kg

  • Elastisch deeg met fijne poriën
  • Ideaal voor zelfgemaakte pasta
  • Ook voor hartig gebak
€ 3,09 (€ 3,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. november

Biologisch Meel van Oude Granen - Romagna Type 1

Sapore di Sole Biologisch Meel van Oude Granen -​ Romagna Type 1, 1 kg

  • Oude tarwesoort uit Emilia Romagna
  • Voor pastadeeg, zoete en hartige gebakjes
  • Vezelrijk en smakelijk
€ 3,09 (€ 3,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische volkoren tarwegries - Timilia

Sapore di Sole Biologische volkoren tarwegries -​ Timilia, 1.000 g

  • Rijk aan vezels en voedingsstoffen
  • Voorzichtig gemalen in Modica
  • Voor bakken en koken
€ 4,59 (€ 4,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Volkoren Durum Tarwe Griesmeel - Russello

Sapore di Sole Biologische Volkoren Durum Tarwe Griesmeel -​ Russello, 1.000 g

  • Rijk aan vezels en voedingsstoffen
  • Voorzichtig gemalen in Modica
  • Voor bakken en koken
€ 4,59 (€ 4,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch volkoren griesmeel van harde tarwe - Perciasacchi

Sapore di Sole Biologisch volkoren griesmeel van harde tarwe -​ Perciasacchi, 1.000 g

  • Rijk aan vezels en voedingsstoffen
  • Voorzichtig gemalen in Modica
€ 4,59 (€ 4,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische 2-Minuten Polenta

Sapore di Sole Biologische 2-​Minuten Polenta, 500 g

  • Heerlijk met een fijne textuur
  • Bereid in 2 minuten
  • Demeter kwaliteit en natuurlijk glutenvrij
€ 2,39 (€ 4,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Maïsmeel - Grof

Sapore di Sole Biologische Maïsmeel -​ Grof, 1 kg

  • Aromatisch en aangenaam korrelig
  • Voor hartige en zoete recepten
  • Voedzaam en glutenvrij
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CAPUTO Fioreglut Glutenvrije Bloem

CAPUTO Fioreglut Glutenvrije Bloem, 1.000 g

  • Met boekweitmeel
  • Voor knapperige resultaten
  • Uit Italië
€ 13,39 (€ 13,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Witte Sorghum

Sapore di Sole Biologische Witte Sorghum, 400 g

  • Lekker en vullend
  • Als bijgerecht of ingrediënt
  • Rijk aan voedingsstoffen
€ 3,19 (€ 7,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casale Paradiso Witte Polenta

Casale Paradiso Witte Polenta, 300 g

  • Ingetogen van smaak
  • Eenvoudige voorbereiding
€ 4,39 (€ 14,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Einkorn

Sapore di Sole Biologische Einkorn, 350 g

  • Nootachtig aroma met subtiele zoetheid
  • Voor salades, gebak en nog veel meer
  • Alternatief voor tarwe en rijst
€ 2,59 (€ 7,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Meel van Zachte Tarwe - Type 1

Sapore di Sole Biologisch Meel van Zachte Tarwe -​ Type 1, 1 kg

  • Tarwebloem van verschillende rassen
  • Steengemalen met waterkracht
  • Bevat veel waardevolle voedingsstoffen
€ 2,59 (€ 2,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Meelmix voor Etruskisch Brood

Sapore di Sole Biologische Meelmix voor Etruskisch Brood, 1 kg

  • Rogge, spelt en Etruskische tarwe
  • Ideaal brood voor boterhammen en om te dippen
  • 100% biologisch geteeld in Italië
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Zacht Tarwemeel Type 2 - Maiorca

Sapore di Sole Biologisch Zacht Tarwemeel Type 2 -​ Maiorca, 1.000 g

  • Aromatisch, rijk aan voedingsstoffen en vezels
  • Voorzichtig gemalen in Modica
  • Voor bakken en koken
€ 4,09 (€ 4,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Meelmix voor Pizza

Sapore di Sole Biologische Meelmix voor Pizza, 1 kg

  • Aromatisch en eiwitrijk
  • Steengemalen met waterkracht
  • 100% biologische tarwe uit Italië
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologisch Einkorn Speltmeel

Sapore di Sole Biologisch Einkorn Speltmeel, 500 g

  • Hoog in eiwitten en vezels
  • Laag in gluten
  • Biologisch
€ 3,59 (€ 7,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Spelt

Sapore di Sole Biologische Spelt, 400 g

  • Gepeld en gereinigd
  • Voor verdere verwerking
  • Bevat overvloedig selenium en fytinezuur
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Gerst

Sapore di Sole Biologische Gerst, 400 g

  • Neutrale smaak
  • Verrijkt soepen, salades en meer
  • Bevat mineralen en vitaminen
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologisch Kikkererwtenmeel - Glutenvrij

Sapore di Sole Biologisch Kikkererwtenmeel -​ Glutenvrij, 350 g

  • Delicate nootachtige smaak
  • Voor gebak, beignets en meer
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 3,39 (€ 9,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Volkoren Rijstmeel - Glutenvrij

Sapore di Sole Biologisch Volkoren Rijstmeel -​ Glutenvrij, 350 g

  • Rijstmeel met een milde smaak
  • Om mee te bakken en in te dikken
  • Extra fijn gemalen en glutenvrij
€ 2,89 (€ 8,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Tarwemeel

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Tarwemeel, 1 kg

  • Met waardevollere ingrediënten
  • Een uitstekend alternatief voor witte meel
  • Geschikt voor fijne gebakjes
€ 4,39 (€ 4,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologische Rijstmeel

Mulino Sobrino Biologische Rijstmeel, 1 kg

  • Een alternatief voor maizena
  • Glutenvrij
€ 7,29 (€ 7,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologisch 5-Granenmeel

Mulino Sobrino Biologisch 5-​Granenmeel, 900 g

  • Zachtjes gemalen met natuurstenen walsen
  • Voor brood en hartig gebak
€ 6,39 (€ 7,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Roggemeel

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Roggemeel, 900 g

  • Bevat kiem & zemelen
  • Sterke smaak
  • Voor gearomatiseerd zuurdesembrood
€ 9,39 (€ 10,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologische Eenkorenmeel

Mulino Sobrino Biologische Eenkorenmeel, 900 g

  • Volkorenmeel
  • Bijzonder rijk aan mineralen
€ 8,29 (€ 9,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mulino Sobrino Biologische Maïsmeel voor Polenta

Mulino Sobrino Biologische Maïsmeel voor Polenta, 1 kg

  • Verrijkt het menu
  • Glutenvrij
€ 6,54 € 6,89 (€ 6,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casale Paradiso Polenta Classica

Casale Paradiso Polenta Classica, 300 g

  • Makkelijk te bereiden
  • Veelzijdig
  • Ingrediënten van eerste kwaliteit
€ 4,39 (€ 14,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober