Pomito Passata di Pomodoro 3 x 200 g, 600 g
Dieprood en romige structuur
€ 3,89
(€ 6,48 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zonder toegevoegde suikers
- Veelzijdig voor sauzen en soepen
- Perfect voor mediterrane gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Deze passata di pomodoro is gemaakt van 100% Italiaanse tomaten en heeft een prachtige dieprode kleur en heerlijk romige textuur. Zonder toegevoegde suikers. Ideaal als basis voor sauzen, pastagerechten of een geurige soep – en onmisbaar voor de mediterrane keuken.
| Art. nr.: | EDH-10034325 |
|---|---|
| Inhoud: | 600 g |
| EAN: | 8032793343240 |
| Producentnummer: | 10034325 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomaten, Zout, Zuurteregelaar: citroenzuur
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 113 / 27 kj / kcal |
| Eiwitten | 1,3 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 1,5 g |
| Zout | 0,55 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Passata di Pomodoro 3 x 200 g
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten