Pomito Sugo Napoletana, 400 g
Tomatensaus met groenten
€ 3,89
(€ 9,73 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Verrijkt met een mix van kruiden
- Gemaakt van Italiaanse tomaten
- Veelzijdig voor pasta- en vleesgerechten
Bijpassend
Beschrijving
Sugo Napoletana wordt bereid met sappige Italiaanse tomaten en verfijnd met vers groenten. Een vleugje kruiden en een beetje chili geven deze saus haar kenmerkende smaak. Ideaal als basis voor een ragù, puur bij pasta of als smaakmaker bij vleesgerechten.
| Art. nr.: | EDH-1005318 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8032793341680 |
| Producentnummer: | 1005318 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
50 % gesneden tomaten, 25 % tomatenpuree, 13 % groenten (ui, wortel), water, zonnebloemolie, Zout, suiker, gemodificeerd zetmeel, selderij, 0,3 % Kruiden, 0,25 % knoflook, aroma’s, Chilli
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 239 / 57 kj / kcal |
| Vet | 1,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,5 g |
| Koolhydraten | 7,4 g |
| waarvan Suiker | 5,6 g |
| Vezels | 2,2 g |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Zout | 1,3 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Sugo Napoletana
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten