Pomito Tomaten Fijne Stukjes, 300 g
Veelzijdige toevoeging voor talloze gerechten
€ 2,89
(€ 9,63 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte, milde smaak
- Gemaakt van zonrijpe tomaten
- Direct na de oogst vers verwerkt
Bijpassend
Beschrijving
Deze fijn gesneden tomatenstukjes worden gemaakt van rijpe, sappige tomaten die direct na de pluk vers verwerkt zijn. De stukjes zijn zacht, gelijkmatig gesneden en hebben een milde smaak. Ideaal als basis voor klassieke tomatensauzen, pastasauzen, soepen en nog veel meer. Ze geven elke schotel een heerlijke, uitgebalanceerde textuur en een subtiele tomatenbite.
| Art. nr.: | EDH-10002265 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 8032793340188 |
| Producentnummer: | 10002265 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomaten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 88 / 21 kj / kcal |
| Eiwitten | 1 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan Suiker | 3 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 0,9 g |
| Zout | 0,1 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Tomaten Fijne Stukjes
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten