Rummo Le Classiche – Fettucce N°15, 500 g
De perfecte basis voor verfijnde sauzen
€ 3,49
(€ 6,98 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Flache vorm voor romige sauzen
- Ruwe textuur voor de beste sausopname
- In 10 minuten perfect al dente
Bijpassend
Beschrijving
Ontdek met de Fettucce van Rummo een pasta-specialiteit die uitblinkt door haar platte, elegante vorm! Deze pasta van hoogwaardige durumtarwegries is de ideale keuze als je houdt van romige roomsausen of verfijnde, lichte tomatensauzen. Dankzij het kenmerkende ruwe oppervlak hecht je saus optimaal aan de pasta, zodat je bij elke hap volop van het aroma geniet.
Je profiteert ook hier van de eersteklas Lenta Lavorazione kwaliteit: De Fettucce blijven heerlijk all dente, zelfs als je de kooktijd van 10 minuten niet helemaal precies aanhoudt. Haal deze Campaniaanse klassieker in je keuken en creëer in een handomdraai pasta-gerechten met een authentiek, Italiaans karakter.
| Art. nr.: | AV-447300 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200158 |
| Producentnummer: | 447300 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Fettucce N°15
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten