Rummo Le Classiche – Gnocchetti sardi N°63, 500 g
Kleine vorm, groot genot!
€ 3,49
(€ 6,98 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Unieke vorm
- Perfect voor salades & groentesauzen
- Hoogste vormvastheid tijdens het koken
Bijpassend
Beschrijving
Met de Gnocchetti Sardi van Rummo haal je een van de charmantste pastavormen van Italië in je voorraadkast! De kleine, schelpvormige naar binnen gebogen pasta's zijn ware meesters in het absorberen van sauzen met tomaat of fijngehakte groenten.
Dankzij hun compacte structuur en ribbels zijn ze ook uitstekend geschikt voor creatieve pastasalades met een lichte vinaigrette. Je kunt ze heerlijk combineren met verse erwten, sperziebonen en pittige rucola voor een zomers gerecht. Door het speciale productieproces van Rummo behouden deze gnocchipasta's van de beste harde tarwegries altijd hun perfecte vorm en ideale bite.
| Art. nr.: | AV-448400 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200639 |
| Producentnummer: | 448400 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Gnocchetti sardi N°63
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten