Conte de Cesare Pesto Delicato met Zongedroogde Tomaten, 130 g
Heerlijke Italiaanse Tomatenpesto
€ 3,89
(€ 29,92 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met zongedroogde tomaten
- Olijfolie, oregano & knoflook
- Perfect als smaakvolle pastasaus
Bijpassend
Beschrijving
Deze delicato pesto van CONTE DeCESARE verrast met zijn rijkgevulde zongedroogde tomaten, een heerlijke twist op de klassieke basilicumpesto. De combinatie met zachte olijfolie, knoflook en oregano zorgt voor een luchtige, smaakvolle saus voor je pasta. Roer een beetje van het pastawater door de saus voor een extra romige structuur en optimale smaakbeleving.
| Art. nr.: | EDH-10845083 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9004698450841 |
| Producentnummer: | 10845083 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, D - vis, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, L - selderij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1243 / 297 kj / kcal |
| Vet | 26 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,5 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan Suiker | 8,9 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 1,5 g |
Ingrediënten
30 % rehydrierte getrocknete Tomaten (zongedroogde tomaten, water), gezeefde tomaten, olijfolie, cashewnoten, Glukose-Fruktose-Sirup, Grana Padano g.U. Käse (melk, Zout, rennet, Conserveermiddel (lysozym uit ei)), Pecorino Romano g.U. Käse, Zout, wijnazijn, suiker, Knoblauchgranulat, Basilicum, Rode biet poeder, Zuurteregelaar (Citronensäure)
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Pesto Delicato met Zongedroogde Tomaten
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten