Sonnentor Biologische Griekse Salade Kruidenmix, 35 g
Met tuinkruiden en een zeebriesje
€ 3,89
(€ 111,14 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mediterrane kruidensmaak
- Voor salades, tzatziki en meer
- 100% biologisch, veganistisch en gistvrij
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Klassieke kruiden zoals dille, oregano, tijm en basilicum samen met tomatenvlokken, stukjes ui en knoflook maken deze kruidenmix ideaal voor een feta salade of tzatziki - de heerlijke, aromatische smaken van de Griekse keuken.
Het recept is veganistisch, gistvrij en bevat geen zout. Alle ingrediënten zijn biologisch.
| Art. nr.: | ST-01217 |
|---|---|
| Inhoud: | 35 g |
| EAN: | 9004145012172 |
| Producentnummer: | 01217 |
| Merken: | Sonnentor |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Bewaren op een plek met bescherming tegen smaak, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegd zout, Zonder gist |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1235 / 295 kj / kcal |
| Vet | 2,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,6 g |
| Koolhydraten | 37,6 g |
| waarvan Suiker | 18,2 g |
| Eiwitten | 15,6 g |
| Zout | 0,13 g |
CO2-neutraliteit bij Sonnentor
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Sonnentor Biologische Griekse Salade Kruidenmix
| 5 Sterren | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (50%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten
Beoordeeld met 4 van 5 Sterren.
Vakantie
Gemakkelijk om mijn griekse zomer gerechten te verbeteren