Sonnentor Gember-Citroen Thee
Fris en verwarmend
UitverkochtProduct wordt niet meer aangeboden in onze webshop
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze pittige, fruitige theemelange is een weldaad voor lichaam en geest! De zoethout zorgt voor een lichtzoete toon die vooral welkom is in het koude seizoen.
De intens kruidige, citroenachtige smaak wordt aangevuld met een heerlijk frisse en fruitige geur. De eerste slok van de thee wordt gekenmerkt door een frisse citroennoot, gevolgd door een intense gembersmaak en een nasmaak die aangenaam kruidig en zoet is.
Opmerking: bevat zoethout - overmatige consumptie van dit product moet worden vermeden bij hoge bloeddruk.
Merken: | Sonnentor |
---|
CO2-neutraliteit bij Sonnentor
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Sonnentor Gember-Citroen Thee
3 recensies in andere talen
5 Sterren | | 8 | (72%) |
---|---|---|---|
4 Sterren | | 2 | (18%) |
3 Sterren | | 0 | (0%) |
2 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Sterren | | 1 | (9%) |
11 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
3 recensies in andere talen
Anderen kochten ook:
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging in 3 werkdagen.
Meer dan 10.950 producten
Uitzonderlijke kwaliteit
Beoordeeld met 5 van 5 Sterren.
En wat nog mooier en fijner is wij gebruiken het ook als medicijn tegen allerlei kwaaltjes ! Als je misselijk bent of last van je maag hebt drink maar een kopje gemberthee je bent meteen weer kiplekker
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)