Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Cappuccino, 180 g
Koffie ontmoet amandel
€ 12,89
(€ 71,61 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Lichte chocolade
- Met fijne amandelen
- Met 100 % Arabica bonen
Beschrijving
Ben je klaar voor een speciale smaakexplosie? Probeer dan zeker deze lichtgekleurde chocoladetruffels uit Italië! Dankzij het gebruik van 100% Arabica-bonen ontvouwt zich een sterke maar onverwacht harmonieuze koffiesmaak.
De fijne chocoladesmaak wordt afgerond met krokante amandelstukjes, die net dat beetje extra geven. De romige smaak van de lichte chocolade mengt zich met de verkwikkende koffienuances - een werkelijk opwindende smaakervaring die je in verrukking zal brengen!
| Art. nr.: | XDK-IM-TL11CA020 |
|---|---|
| Inhoud: | 180 g |
| EAN: | 8010939619145 |
| Producentnummer: | TL11CA020 |
| Merken: | Tartuflanghe |
| Oorsprong: | Italië |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Witte chocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, Laktose, emulgator (sojalecithine)), vanille smaak, Mandeln, suiker, 100 % gemalen koffie, stukjes cacaoboon
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2466 / 589 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 20 g |
| Koolhydraten | 41 g |
| waarvan Suiker | 37 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0,06 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tartuflanghe S.r.l., Catena Rossa 7, 12040, Piobesi d'Alba, Italië, tartuflanghe.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Cappuccino
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten