Viani OLIVE- Sugo alla Puttanesca, 500 ml
Met olijven en kappertjes
€ 8,59
(€ 17,18 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Een smaakvolle traktatie
- Past goed bij pasta
Beschrijving
De pittige smaak van de tomatensaus komt van de toegevoegde kappertjes en olijven. Het past geweldig bij buisvormige pasta.
Ingrediënten
79 % tomaten, 12 % olijven, olijfolie extra vierge, 2 % kappertjes, knoflook, Zout, Peterselie, chili peper
Kan sporen bevatten van gluten, schaaldieren, ei, vis, melk, noten, selderij, weekdieren en lupinen.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 557 / 133 kj / kcal |
| Vet | 9,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 9,7 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Zout | 1,8 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italië, info@viani.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Viani OLIVE- Sugo alla Puttanesca
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten