Viani OLIVE VERDI - Pestato di olive verdi e basilico, 170 g
Smaakt heerlijk bij gevogelte of visgerechten
€ 11,49
(€ 67,59 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van groene olijven
- Verfijnd met olijfolie en basilicum
Beschrijving
Voor deze pestato werden alleen gehakte olijven, olijfolie van eerste persing en basilicum gebruikt. De heerlijke spread smaakt heerlijk bij vis en gevogelte, roomkaas en bruschetta.
| Art. nr.: | AV-740090 |
|---|---|
| Inhoud: | 170 g |
| EAN: | 4052667901318 |
| Producentnummer: | 740090 |
| Merken: | Viani |
| Oorsprong: | Italië |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, B - schaaldieren, C - ei, D - vis, G - melk, H - noten, L - selderij, P - lupine, R - weekdieren |
Ingrediënten
63 % groene olijven, olijfolie extra vierge, 8,8 % Basilicum, Zout
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1633 / 390 kj / kcal |
| Vet | 35 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| waarvan Suiker | 1,7 g |
| Eiwitten | 1,7 g |
| Zout | 2,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italië, info@viani.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Viani OLIVE VERDI - Pestato di olive verdi e basilico
3,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 1 | (100%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten