Vilgain Cheat Spread Notenpasta - Gezouten Karamel, 350 g

Notenpasta met gezouten karamel van natuurlijke ingrediënten

€ 11,78 € 13,09 -10%

(€ 33,66 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 g

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Meer dan 50 % met hete lucht geroosterde noten
  • Wei-proteïne van weidekoeien
  • Maximaal 22 % suikergehalte

Vaak samen gekocht met Vilgain Volkoren Toastbrood, 370 g

Vilgain Cheat Spread Notenpasta - Gezouten Karamel, 350 g € 11,78 (€ 33,66 / kg)
Vilgain Volkoren Toastbrood, 370 g € 2,54 (€ 6,86 / kg)
Totaalprijs: € 14,32
Beschrijving

De Vilgain Protein Nut Spread is een zoete notencrème voor je actieve dagelijkse leven. Dit product, dat voorheen bekend stond onder de naam Cheat Spread, biedt je in deze variant de populaire gezouten karamel-smaak. De basis van de crème bestaat voor meer dan de helft uit noten die voorzichtig met hete lucht zijn geroosterd. De toegevoegde wei-proteïne is afkomstig van grasgevoerde koeien en wordt verkregen door koude ultrafiltratie. Een maalproces van maximaal acht uur zorgt voor een bijzonder fijne en gelijkmatige textuur.

De pasta bevat maximaal 22 procent suiker door de toevoeging van echte rietsuiker. Bij de productie wordt volledig afgezien van kunstmatige kleurstoffen, conserveermiddelen en geraffineerde oliën.

Art. nr.: XVA-VIL-38008
Inhoud: 350 g
EAN: 8595717730514
Producentnummer: 38008
Merken: Vilgain
Kan sporen bevatten van: E - pinda's, H - noten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder conserveringsmiddelen, Zonder kleurstoffen
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per portie (33 g)
Energie 2378 / 568 kj / kcal 783 / 187 kj / kcal
Vet 41 g 13 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 7,2 g 2,4 g
Koolhydraten 25 g 8,1 g
  waarvan Suiker 20 g 6,7 g
Vezels 6,9 g 2,2 g
Eiwitten 23 g 7,5 g
Zout 0,56 g 0,18 g
Ingrediënten

64,5 % Mandeln, rohrzucker, 11 % weiproteïne[2] (melk), botervet (ghee)[1] (melk), 0,5 % Himalayazout

  1. uit biologische landbouw
  2. van grasgevoerde koeien
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Vilgain Cheat Spread Notenpasta - Gezouten Karamel