De beste lekkernijen van Vilgain

Ontdek het smaakvolle en veelzijdige assortiment van Vilgain. Het merk kiest voor zorgvuldig geselecteerde ingrediënten, transparante samenstellingen en producten die perfect passen bij een actieve levensstijl. Van proteïnerepen en romige notenpasta’s tot hartige vleessnacks: er is volop keuze voor thuis, onderweg of na het sporten.

Ook voor in de keuken heeft Vilgain veel te bieden. Denk aan knapperig gevriesdroogd fruit, glutenvrije deegproducten en praktische oliesprays waarmee je olie eenvoudig en gedoseerd gebruikt. Zo combineert Vilgain pure smaak met gemak en bewuste keuzes.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Vilgain: 1 - 30 van 33 artikelen

Vilgain Biologische Haverreep

Vilgain Biologische Haverreep, Amandel -​ Chocolade (50 g)

  • Meer dan 30 % hoogwaardige noten
  • Volledig glutenvrij en vegan
  • Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 34,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Plantaardige Proteïne-Mini-Cookies

Vilgain Biologische Plantaardige Proteïne-​Mini-​Cookies, Pinda's met gezouten karamel (50 g)

  • 22 % plantaardig erwteneiwit
  • Volledig glutenvrij & vegan
  • Ingrediënten uit pure biologische teelt
€ 2,06 € 2,29 (€ 41,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Notenboter Cups

Vilgain Biologische Notenboter Cups, Pindakaas (39 g)

  • Meer dan 30 % romige notenvulling
  • Vegan chocolade met 52 % cacao
  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 43,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Volkoren Toastbrood

Vilgain Volkoren Toastbrood, 370 g

  • Zonder toegevoegde suikers & puur vegan
  • Verfijnd met Italiaanse olijfolie
  • Vezelrijk door volkorentarwe
€ 2,54 € 2,89 (€ 6,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Pindakaas Crunchy

Vilgain Biologische Pindakaas Crunchy, 1.000 g

  • 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
  • Met 25 gram proteïne per 100 gram
  • Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
€ 9,53 € 10,59 (€ 9,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Aardbei

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Aardbei, 50 g

  • 100 % aardbei & zonder conservering
  • Aromatisch & bijzonder knapperig
  • Land van oorsprong China
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Double Trouble Eiwitreep

Vilgain Double Trouble Eiwitreep, Pindakaas met frambozengelei (55 g)

  • Dubbellaags met romige vulling
  • Meer dan 15 g melkeiwit per reep
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,15 € 2,39 (€ 39,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Chicorée Siroop

Vilgain Chicorée Siroop, 700 g

  • Met 69 % inuline uit de cichoreiwortel
  • Slechts 162 kcal per 100 gram
  • Lage glycemische index (< 5)
€ 8,72 € 9,69 (€ 12,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Plantaardige Prote&iuml;ne Energy Balls

Vilgain Biologische Plantaardige Proteïne Energy Balls, Cacao (45 g)

  • Ingrediënten uit pure biologische teelt
  • Volledig vegan en glutenvrij
  • Zonder toegevoegde geraffineerde suikers
€ 1,97 € 2,19 (€ 43,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Prote&iuml;ne-Cookie

Vilgain Proteïne-​Cookie, Pindakaas-​chocochip (80 g)

  • Ca. 20 g hoogwaardig melkeiwit
  • Glutenvrij dankzij plantaardige vezels
  • Bijzonder zachte & sappige textuur
€ 2,42 € 2,69 (€ 30,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Avocado-Oliespray

Vilgain Avocado-​Oliespray, 200 ml

  • Van de Hass-variëteit uit Kenia
  • Hoog rookpunt bij 270 °C
  • Vrij van toegevoegde suiker
€ 7,73 € 8,59 (€ 38,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Mango

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Mango, 100 g

  • 100 % mango & zonder kleurstoffen
  • Intens zoet & knapperig licht
  • Land van oorsprong China
€ 8,18 € 9,09 (€ 81,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Rijst-Chocoladeballetjes

Vilgain Biologische Rijst-​Chocoladeballetjes, Melkchocolade (50 g)

  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
  • Meer dan 83 % ambachtelijke chocolade
  • Volledig glutenvrij
€ 2,06 € 2,29 (€ 41,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Extra Vierge Olijfolie Spray

Vilgain Biologische Extra Vierge Olijfolie Spray, 200 ml

  • Ingrediënten van puur biologische teelt
  • Typische bitter-fruitige smaak
  • Zeer lage zuurgraad
€ 6,92 € 7,69 (€ 34,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Avocado-Oliespray

Vilgain Biologische Avocado-​Oliespray, 200 ml

  • Avocado's van de soorten Hass & Fuerte
  • Hittestabiel tot 270 °C bij het bakken
  • Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
€ 9,17 € 10,19 (€ 45,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Bosvruchten

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Bosvruchten, 45 g

  • Zonder toevoegingen
  • Verschillende texturen & aroma's
  • Lekker & veelzijdig
€ 4,31 € 4,79 (€ 95,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Drakenfruit, 50 g

  • 100 % drakenfruit & zonder suiker
  • Intensieve kleur & brosse textuur
  • Land van oorsprong China
€ 4,58 € 5,09 (€ 91,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Rundvleessnack

Vilgain Rundvleessnack, 25 g

  • Maar liefst 13 g proteïne per snack
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
  • Bijzonder mals
€ 1,70 € 1,89 (€ 68,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Kokosoliespray

Vilgain Biologische Kokosoliespray, 200 ml

  • Met 93% MCT-gehalte
  • Voor de zoete & hartige keuken
  • Ingrediënten van biologische landbouw
€ 7,19 € 7,99 (€ 35,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Ananas

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Ananas, 50 g

  • 100 % fruit & zonder toegevoegde suikers
  • Voorzichtig gevriesdroogd & bros
  • Land van oorsprong China
€ 4,67 € 5,19 (€ 93,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Perzik

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Perzik, 50 g

  • 100 % perzik & zonder zwavel
  • Natuurlijke zoetheid & knapperige bite
  • Land van oorsprong China
€ 4,58 € 5,09 (€ 91,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Pindakaas Smooth

Vilgain Biologische Pindakaas Smooth, 350 g

  • 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
  • Met 25 gram proteïne per 100 gram
  • Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
€ 4,40 € 4,89 (€ 12,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Framboos

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Framboos, 100 g

  • 100 % framboos & zonder toegevoegde suikers
  • Behoud van kleur & vol aroma
  • Land van oorsprong China
€ 9,17 € 10,19 (€ 91,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Kokosoliespray

Vilgain Kokosoliespray, 200 ml

  • Ten minste 93 % MCT-vetten
  • Rookpunt ongeveer 158 °C
  • Van Filippijnse kokosnoten
€ 6,56 € 7,29 (€ 32,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Sojasausspray

Vilgain Sojasausspray, 200 ml

  • In praktisch sprayformaat
  • Glutenvrij & zonder gentechniek
  • Zonder synthetische toevoegingen
€ 6,56 € 7,29 (€ 32,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Kersen

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Kersen, 50 g

  • Zonder toegevoegde suikers
  • Behoedzaam gedroogd & zeer knapperig
  • Land van oorsprong Oekraïne
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Blauwe Bessen

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Wilde Blauwe Bessen, 50 g

  • Xonder toevoegingen
  • Behoedzaam verwerkt & intens
  • Land van oorsprong Oekraïne
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Kipfilets met Zout &amp; Peper

Vilgain Kipfilets met Zout & Peper, 100 g

  • 98 % vlees & BPA-vrij blik
  • Hoog eiwitgehalte & vetarm
  • Zonder chemische conservering
€ 3,14 € 3,49 (€ 31,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Trouble Eiwitreep

Vilgain Trouble Eiwitreep, Choco-​cup met pindakaas (55 g)

  • Met 29 % eiwitgehalte
  • Vrij van kunstmatige aroma's
  • Hoog vezelgehalte
€ 2,15 € 2,39 (€ 39,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cheat Spread Notenpasta - Gezouten Karamel

Vilgain Cheat Spread Notenpasta -​ Gezouten Karamel, 350 g

  • Meer dan 50 % met hete lucht geroosterde noten
  • Wei-proteïne van weidekoeien
  • Maximaal 22 % suikergehalte
€ 11,78 € 13,09 (€ 33,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober