Ingelegde paddenstoelen en truffels

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Paddenstoelen en Truffels: 19 artikelen

STAUD‘S Zoetzure Champignons

STAUD‘S Zoetzure Champignons, 314 ml

  • Klassieke Weense kruiden
  • Onweerstaanbare smaak
  • Veelzijdig in gebruik
€ 5,29 (€ 31,12 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Gedroogde Morieljes

Wiberg Gedroogde Morieljes, 55 g

  • Veelzijdige smaak
  • Handgeplukt
  • Ideaal met pasta & rijst
€ 50,49 (€ 918,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Shiitake

Arche Naturküche Biologische Shiitake, 40 g

  • Ideaal voor soepen
  • Zacht gedroogd
  • Kruidige smaak
€ 4,89 (€ 122,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Fijne Truffelschijfjes

Greenomic Fijne Truffelschijfjes, 30 g

  • Van zomertruffels
  • Ingelegd in olijfolie
  • Om te koken en te verfijnen
€ 11,49 (€ 383,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Die Käsemacher Champignons Gevuld met Roomkaas

Die Käsemacher Champignons Gevuld met Roomkaas, 250 g

  • Kruidige smaak
  • Op smaak gebracht met kruiden
  • Verse kaas met microbieel stremsel
€ 4,29 (€ 17,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Brezzo Heel Eekhoorntjesbrood in Olijfolie

Brezzo Heel Eekhoorntjesbrood in Olijfolie, 290 g

  • Eekhoorntjesbrood in azijn & olie
  • Onderscheidende smaak & decoratief
  • Veelzijdig als bijgerecht
€ 26,99 (€ 93,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Brezzo Gedroogde Paddenstoelen

Brezzo Gedroogde Paddenstoelen, 100 g

  • Zeer aromatisch & onderscheidend
  • 100% eekhoorntjesbrood
  • Veelzijdig gebruik
€ 26,99 (€ 269,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FUNGHI - Gegrilde Champignons in Olijfolie

Viani FUNGHI -​ Gegrilde Champignons in Olijfolie, 180 g

  • Smaakt heerlijk met kaas en roerei
  • Natuurlijke smaak
€ 8,19 (€ 45,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologische Gedroogde Shiitake

Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologische Gedroogde Shiitake, 15 g

  • Uit Vulkanland in Stiermarken
  • Zachtjes gedroogd
  • Hoogste biologische kwaliteit
€ 5,09 (€ 339,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Shiitake in Appel Balsamico Azijn Marinade

Gutbehütet Pilzmanufaktur Shiitake in Appel Balsamico Azijn Marinade, 90 g

  • Licht zurig
  • Zeer geschikt voor antipasti
  • Met stevige shiitake paddenstoelen
€ 5,39 (€ 59,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologische Gedroogde Oesterzwammen

Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologische Gedroogde Oesterzwammen, 15 g

  • Met 100% Stiermarkse paddestoelen
  • Gedroogd bij 30°C
  • Vrij van additieven
€ 4,29 (€ 286,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani & Co. Gedroogde Truffelschijfjes

Viani & Co. Gedroogde Truffelschijfjes, 10 g

  • Milde nootachtige smaak
  • Tover fijne gerechten op tafel
  • Ideaal met boter en olie
€ 19,19 (€ 1.919,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Shiitake Paddestoelen

bioasia Biologische Shiitake Paddestoelen, 25 g

  • Ongelooflijk aromatisch
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Voor soepen, sauzen en gebakken gerechten
€ 7,19 (€ 287,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Kruidenmengsel met Paddenstoelaroma

Wiberg Kruidenmengsel met Paddenstoelaroma, 200 g

  • Identieke smaak
  • Champignons, eekhoorntjesbrood & shiitake
  • Met een beetje peper & gember
€ 20,99 (€ 104,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Eekhoorntjesbrood, Gedroogd &  in Plakjes Gesneden

Wiberg Eekhoorntjesbrood, Gedroogd & in Plakjes Gesneden, 130 g

  • Nootachtige, intense smaak
  • Ideaal voor soepen, vlees & pasta
  • Paddenstoelenseizoen het hele jaar door
€ 28,99 (€ 223,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Funghi Porcini Interi Testa Nera in Olio di Oliva

Brezzo Funghi Porcini Interi Testa Nera in Olio di Oliva, 290 g

  • Handgeplukte porcini kwaliteit
  • Gepekeld in extra vierge olijfolie
  • Perfect voor fijne antipasti
€ 41,49 (€ 143,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Brezzo Zomer Truffel Schijfjes

Brezzo Zomer Truffel Schijfjes, 50 g

  • Fijn schaafsel van de zomertruffel
  • Voor verfijning en kruiden
  • Uit Italië
€ 20,49 (€ 409,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Brezzo Gemengde  Paddenstoelen in Olijfolie

Brezzo Gemengde Paddenstoelen in Olijfolie, 280 g

  • Paddenstoelenmix in azijn & olie
  • Delicate bite & aromatische smaak
  • Ideaal voor salades, antipasti & meer
€ 10,69 (€ 38,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Brezzo Heel Zwarte Eekhoorntjesbrood in Olie

Brezzo Heel Zwarte Eekhoorntjesbrood in Olie, 280 g

  • Eekhoorntjesbrood met hoed, azijn & olie
  • Aromatische & delicate textuur
  • Versiert salades & antipasti
€ 26,99 (€ 96,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober