Zotter Schokoladen Bio Apricot Vanilla, 70 g

Fruitige biologische chocolade met abrikoos & verfijnde vanille

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade
  • Met abrikozenmarsepein
  • Met zachte vanille-amandelnougat

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Apricot Vanilla, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De ambachtelijke Marille Vanille van Zotter verrast met een heerlijk fruitige smaakcombinatie. Deze verfijnde biologische creatie brengt smeltzachte melkchocolade samen met een vulling van abrikozenmarsepein en vanille-amandelnougat. De vulling wordt afgerond met fijne wafelcrunch en fruitige stukjes abrikoos.

Art. nr.: ZSM-16672
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091097
Producentnummer: 16672
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Apricot Vanilla

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder