Zotter Schokoladen Bio Danke, 70 g

Edele biologische chocolade als zoet bedankje

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade
  • Met vanilleganache en amandelnougat
  • Verfijnd met amandelkrokant

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Danke, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,19 (€ 65,36 / kg)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Ambachtelijke chocolade Danke van Zotter laat je op de allerzoetste manier zien hoeveel je iemand waardeert. Deze liefdevol vormgegeven chocoladereep combineert een omhulsel van zachte melkchocolade met een vulling van vanilleganache, amandelnougat en amandelkrokant.

Art. nr.: ZSM-16669
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089445
Producentnummer: 16669
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 11 % gevriesdroogde abrikozen[2], marsepein[2] (11 % Mandeln[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), 9 % Mandeln[2], 9 % abrikozenconcentraat[2], invertsuikersiroop[2], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], magere melkpoeder[2], krokante wafel stukjes[2] (2 % tarwebloem[2], suiker[2], boter[2], magere melkpoeder[2], gerstemout extract[2], Zout), zoet weipoeder[2], boter[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), 0,1 % vanillebonen poeder[1], Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], kaneel[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Danke

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder