Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Karamelreep + Amandel / Citroen / Zout, 70 g

Biologische karamelchocolade met amandel, citroen & een vleugje zout

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Zoet-hartige smaak
  • Knapperige amandelen & citroen
  • Onweerstaanbaar genieten

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Nougat Variatie Chocolade, 70 g

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Karamelreep + Amandel / Citroen / Zout, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Nougat Variatie Chocolade, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De karamelreep Amandel Citroen Zout van Zotter is een echte aanrader voor liefhebbers van creatieve chocoladearoma's. Deze hoogwaardige biologische chocolade combineert een zacht smeltende karamelcouverture met zorgvuldig geselecteerde, natuurlijke ingrediënten. De zoete karamelsmaak krijgt extra verfijning dankzij een snufje zout, wat zorgt voor het geliefde zoet-hartige aroma dat smelt op de tong. Knapperig geroosterde amandelen en een subtiel vleugje verfrissende citroen maken deze smaakbeleving compleet.

Art. nr.: ZSM-25884
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403087267
Producentnummer: 25884
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), 10 % Kokosraspel[1], kokosmelkpoeder[2] (4 % kokosmelkpoeder[2], Maltodextrin[2], emulgator (Gummi Arabicum[2])), 3 % Ube-Pulver[2], Verdikkingsmiddel (johannesbroodpitmeel[2]), Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), vanillebonen poeder[1], emulgator (Sonnenblumenlecithin[2]), citroenolie[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2420 / 578 kj / kcal
Vet 38 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 58 g
  waarvan Suiker 41 g
Eiwitten 1,1 g
Zout 0,18 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Karamelreep + Amandel / Citroen / Zout

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder