Zotter Schokoladen Bio Für schräge Vögel, 70 g

Ambachtelijke chocolade met fruitige vulling

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Met bessenganache
  • Humorvol design

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Für schräge Vögel, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g € 4,59 (€ 65,57 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

ambachtelijke chocolade Für schräge Vögel van Zotter verras je chocoladeliefhebbers met een flinke dosis humor. Deze creatieve chocoladereep combineert een knipoog in het design met extravagante ingrediënten en zacht smeltende cacao. De pure chocolade is gevuld met een fruitig-zoete bessenganache.

Art. nr.: ZSM-16674
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089773
Producentnummer: 16674
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 11 % perzikpuree[2], Cacaomassa[1], melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], gevriesdroogde abrikozen[2], magere melkpoeder[2], glucosestroop[2], Mandeln[2], 1 % perziksapconcentraat[2], zoet weipoeder[2], emulgator (sojalecithine[2]), citroensapconcentraat[2], hele rietsuiker[1], Steenzout, vanillebonen poeder[1], peperkoekkruid[2], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2056 / 491 kj / kcal
Vet 31 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 18 g
Koolhydraten 47 g
  waarvan Suiker 43 g
Eiwitten 4,9 g
Zout 0,16 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Für schräge Vögel