Zotter Schokoladen Bio Gute Besserung VEGAN, 70 g

Biologische chocolade als zoete beterschapswens

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Met henneproom en veenbessen
  • Met gekaramelliseerde hennepzaden

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Gute Besserung VEGAN, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Ambachtelijke chocolade Gute Besserung van Zotter geef je je dierbaren een heerlijke opkikker tijdens hun herstel. De pure chocolade is gevuld met henneproom en veenbessenganache en verfijnd met gekaramelliseerde hennepzaden.

Art. nr.: ZSM-16675
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089803
Producentnummer: 16675
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, G - melk, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

marsepein[2] (Mandeln[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], 8 % Pistachenoten[2], melkpoeder[2], 7 % Mandeln[2], invertsuikersiroop[2], magere melkpoeder[2], abrikozenconcentraat[2], boter[2], zoet weipoeder[2], anijs[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], kaneel[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Gute Besserung VEGAN