Zotter Schokoladen Biofect POP "Für Mama"
Laat je moeder glimlachen!
€ 8,69
(Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bevat gedeeltelijk alcohol
- Trendy doos bonbons
- Met 8 verschillende smaken
- Inliner van biologisch plastic
Beschrijving
Trendy vormgegeven pralinebox, gevuld met 8 heerlijk verse pralines in de varianten:
- Gin Endorphin (alcoholhoudend)
- Kers Endorphin
- Passievrucht Endorphin
- Framboos in Love Praliné
- Zwarte bes-lavendel cupje
- Limoncello Praliné (alcoholhoudend)
- Karamelbonbon
- Rozenmarsepein praliné
Voor de inlays in de pralinedozen gebruikt Zotter bioplastic dat het milieu niet belast.
De inhoud kan eventueel afwijken (afhankelijk van de beschikbaarheid van de producten).
| Art. nr.: | ZSM-17819 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 stuk |
| EAN: | 9006403082927 |
| Producentnummer: | 17819 |
| Merken: | Zotter Schokoladen |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label, Fair |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol |
Ingrediënten
ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], marsepein[2] (Mandeln[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), invertsuikersiroop[2], melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], glucosestroop[2], gin[2], Slagroom[2], volle melk[2], limoncello[2], boter[2], zwarte bessensap concentraat[2], Sauerkirschen[2], Mandeln[2], frambozenpulp[2], passievruchtensapconcentraat[2], gekarameliseerde melkpoeder[2] (magere melkpoeder[2], suiker[2]), zure kersenconcentraat[2], gevriesdroogde frambozen[2], zoet weipoeder[2], passievrucht gevriesdroogd[2] (Maltodextrin[2], Passievruchtensapconcentraat[2]), rozenwater[2], gevriesdroogde rode bessen[2], citroensapconcentraat[2], gevriesdroogde zure kersen[2], Magermilchjoghurtpulver[2], hele rietsuiker[1], honing[2], emulgator (sojalecithine[2]), karamel suiker[2] (Gekarameliseerde suiker[2], Maltodextrin[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2], suiker[2]), gevriesdroogde bosbessen[2], bittere amandelolie[2], kurkuma (curcuma longa)[2], kaneel[1], Lavendelöl[2], emulgator (zonnebloem lecithine[2]), citroenolie[2], gemberpoeder[2], rozenblaadjes[2]
- van eerlijke handel, aandeel fairtrade in totaal: 57% / van gecontroleerde biologische landbouw
- uit gecertificeerde biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1997 / 477 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 17 g |
| Koolhydraten | 41 g |
| waarvan Suiker | 37 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biofekt POP "Für Mama"
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten