Zotter Schokoladen Biologische Amandelnougat met Rode Noten, 70 g

Ambachtelijke biologische chocolade met een knapperige bite

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Extra donkere melkchocolade
  • Met witte nougat & walnoten
  • Verfijnd met kaneel & vlierbessensap

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

Zotter Schokoladen Biologische Amandelnougat met Rode Noten, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g € 6,79 (€ 52,23 / kg)
Totaalprijs: € 11,58
Beschrijving

Deze verfijnde biologische creatie van Zotter verovert je hart met een heerlijke vulling van pistachemarsepein, amandelnoga en stukjes geroosterde pistache. Een dun laagje pure chocolade zorgt aan de buitenkant voor een heerlijk zachte smelt.

Art. nr.: ZSM-16667
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091066
Producentnummer: 16667
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 11 % Mandeln[2], Cacaomassa[1], boter[2], Slagroom[2], melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], 2 % gevriesdroogde frambozen[2], passievrucht gevriesdroogd[2] (2 % Maltodextrin[2], Passievruchtensapconcentraat[2]), 1 % frambozenconcentraat[2], magere melkpoeder[2], volle melk[2], 1 % gevriesdroogde mango[2], Steenzout, emulgator (sojalecithine[2]), zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], vanillebonen poeder[1], kaneel[2], 50 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Amandelnougat met Rode Noten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder