Zotter Schokoladen Biologische ananas met cashew VEGAN, 70 g

Ambachtelijke biologische chocolade met exotische ananas

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Gevuld met cashewganache & ananas
  • Gezoet met ahornsuiker & dadels

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g

Zotter Schokoladen Biologische ananas met cashew VEGAN, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Met de veganistische, ambachtelijke chocolade Ananas met Cashew van Zotter staat je een heerlijk fruitige en nootachtige smaakbeleving te wachten. Deze bijzondere biologische creatie combineert exotische ananas met fijne cashewnoten en wordt omhuld door zacht smeltende chocolade. De chocolade is gezoet met ahornsuiker en dadels.

Art. nr.: ZSM-16668
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089926
Producentnummer: 16668
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], 9 % Mandeln[2], Slagroom[2], magere melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], Cacaomassa[1], amandel bros[2] (suiker[2], Mandeln[2], dextrose[2], boter[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin)), zoet weipoeder[2], volle melk[2], hele rietsuiker[1], boter[2], 0,2 % vanillebonen poeder[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], rozenblaadjes[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische ananas met cashew VEGAN