Zotter Schokoladen Biologische SchokoBiene met honingblaadjes, 70 g
Chocolade met heerlijke honingblaadjes
€ 4,19
(€ 59,86 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Handgemaakt
- Met chocolade en amandelroom
- Witte chocolade
Beschrijving
Heerlijke chocolade voor kinderen! De chocolade "Schoko Biene mit Honigblättchen" van Zotter Schokoladen is gevuld met stukjes honing-karamel en omhuld in een witte chocolade laag.
Chocoladelaag: 30% witte couverture
| Art. nr.: | ZSM-16147 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006403018377 |
| Producentnummer: | 16147 |
| Merken: | Zotter Schokoladen |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label, Fair |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
rohrzucker[1], cacaoboter[1], amandelen[2], 12 % honing karamel crisps[2] (suiker[2], Glukosesirup[2], boter[2], honing[2]), melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], zoet weipoeder[2], boter[2], hele rietsuiker[1], Cacaomassa[1], zonnebloemolie[2], sojalecithinen (E322)[3], vanillebonen poeder[1], Steenzout, kaneel[1], rozenblaadjes[2], citroen fruitpoeder[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2], suiker[2])
- uit eerlijke handel, totaal aandeel eerlijke handel 56% / uit gecertificeerde biologische landbouw
- uit gecertificeerde biologische landbouw
- Emulgator / van gecertificeerde biologische landbouw
Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's, eieren en sesam.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2374 / 567 kj / kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Eiwitten | 7,1 g |
| Zout | 0,24 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische SchokoBiene met honingblaadjes
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 1 | (33%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten