Zotter Schokoladen Biologische Kaas-Chocolade, 70 g

Bijzondere biologische chocolade met een pittige kaasvulling

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Extra pure melkchocolade
  • Gevuld met kaasganache
  • Verfijnd met amandelnougat

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Biologische Kaas-Chocolade, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,19 (€ 65,36 / kg)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Met de ambachtelijke kaas-chocolade van Zotter begin je aan een compleet nieuw culinair avontuur. Deze extravagante biologische creatie combineert zacht smeltende, extra pure melkchocolade met een pittige kaasvulling voor een onvergetelijke smaakbeleving. Een vleugje appelbalsamico, amandelnougat en witte chocolade maakt het geheel compleet.

Art. nr.: ZSM-16665
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091035
Producentnummer: 16665
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], 8 % Mandeln[2], Slagroom[2], magere melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], amandel bros[2] (suiker[2], Mandeln[2], dextrose[2], boter[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin)), zoet weipoeder[2], volle melk[2], hele rietsuiker[1], boter[2], 0,2 % vanillebonen poeder[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Kaas-Chocolade