Zotter Schokoladen Biologische karperkaviaar & gummibessen, 70 g

Bijzondere biologische chocolade met echte karperkaviaar

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere melkchocolade
  • Met ganache van karperviskuit
  • Notige, fruitige smaakbeleving

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g

Zotter Schokoladen Biologische karperkaviaar & gummibessen, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g € 4,59 (€ 65,57 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

Met de ambachtelijke Karperkaviaar & Gummibessen van Zotter ga je op een ongeëvenaard en gedurfd smaakavontuur. Deze extravagante creatie combineert donkere melkchocolade met karperkaviaarganache, bessengelei, amandelnougat en gekaramelliseerd maanzaad.

Art. nr.: ZSM-16678
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091127
Producentnummer: 16678
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

Cacaomassa[1], 14 % cashewnoten[1], 13 % gedroogd dadelpoeder[1], cacaoboter[1], 12 % gevriesdroogde ananas[2], 11 % esdoorn suiker[2], 7 % ananassap concentraat[2], 5 % dadelsiroop[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin[2]), timut peper[2], Steenzout, vanillebonen poeder[1], kaneel[2], 70 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2106 / 503 kj / kcal
Vet 31 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 16 g
Koolhydraten 44 g
  waarvan Suiker 37 g
Eiwitten 6,8 g
Zout 0,17 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische karperkaviaar & gummibessen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder