Ontbijtgranen en muesli van Alnatura

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Ontbijtgranen & muesli's: 1 - 30 van 47 artikelen

Alnatura Biologische rijstvlokken

Alnatura Biologische rijstvlokken, 500 g

  • Ideaal voor muesli's & desserts
  • Glutenvrij
  • Van biologische landbouw
€ 2,60 € 2,89 (€ 5,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Bessenmuesli

Alnatura Biologische Bessenmuesli, 750 g

  • Volkoren havervlokken en bessen
  • Geen toegevoegde suikers en rijk aan vezels
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 5,12 € 5,69 (€ 6,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Crunchy Haver, Rode Vruchten

Alnatura Biologische Crunchy Haver, Rode Vruchten, 375 g

  • Krokant gebakken
  • Gemaakt van volkoren havervlokken
  • Met een fruitige mix van wilde bessen
€ 3,68 € 4,09 (€ 9,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland)

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland), 500 g

  • Extra fijne kwaliteit
  • Voor pap, muesli, pasteitjes & meer
  • Rijk aan voedingsstoffen & vezels
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken, Fijn (Demeter)

Alnatura Biologische Havervlokken, Fijn (Demeter), 1 kg

  • Extra fijne kwaliteit
  • Voor pap, muesli, pasteitjes en meer
  • Rijk aan voedingsstoffen en vezels
€ 2,60 € 2,89 (€ 2,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Kaneelvlokken

Alnatura Biologische Kaneelvlokken, 250 g

  • Karamel en krokant
  • Gezoet met kokosbloesemsuiker
  • Veganistisch recept
€ 2,60 € 2,89 (€ 10,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Crunchy Haver, Pure Chocolade

Alnatura Biologische Crunchy Haver, Pure Chocolade, 375 g

  • Krokant gebakken
  • Gemaakt van volkoren havervlokken
  • Om te knabbelen of in muesli
€ 3,50 € 3,89 (€ 9,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Kokos Haver Crunchy

Alnatura Biologische Kokos Haver Crunchy, 375 g

  • Cross gebakken
  • Verfijnd met kokosnoot chips en vlokken
  • Gezoet met bietsuiker
€ 2,96 € 3,29 (€ 7,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Basis Porrdige

Alnatura Biologische Basis Porrdige, 500 g

  • Volkoren haver en speltvlokken
  • Tijgernoten en geroosterde noten
  • Rijk aan vezels en suikervrij
€ 3,14 € 3,49 (€ 6,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische boekweitvlokken

Alnatura Biologische boekweitvlokken, 350 g

  • Veelzijdig gebruik
  • Glutenvrij & vegan
  • Aromatische nootachtige smaak
€ 2,60 € 2,89 (€ 7,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Vruchtenporridge

Alnatura Biologische Vruchtenporridge, 500 g

  • Met een subtiele noot van kaneel
  • Alle ingrediënten uit biologische teelt
  • Voor warme en koude vloeistoffen
€ 3,50 € 3,89 (€ 7,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Crunchy Haver

Alnatura Biologische Crunchy Haver, 750 g

  • Krokant gebakken
  • Verfijnd met kokosvlokken
  • Smaakt heerlijk op zichzelf of met melk
€ 4,40 € 4,89 (€ 5,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Bircher Muesli

Alnatura Biologische Bircher Muesli, 500 g

  • Gemaakt van volkoren granen
  • Aromatisch, fruitig en zoet
  • Met geroosterde amandelen en hazelnoten
€ 3,68 € 4,09 (€ 7,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Crunchy Spelthaver

Alnatura Biologische Crunchy Spelthaver, 375 g

  • Volkoren spelt en haver
  • Gezoet met rijstsiroop
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 2,69 € 2,99 (€ 7,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Extra Zachte Havervlokken

Alnatura Biologische Extra Zachte Havervlokken, 400 g

  • Mild en natuurlijk zoet
  • Voor mueslis, gebak en meer
  • Rijk aan vezels en veganistisch
€ 1,34 € 1,49 (€ 3,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Crunchy Haver, Melkchocolade

Alnatura Biologische Crunchy Haver, Melkchocolade, 750 g

  • Krokant gebakken
  • Chocolade knapperig genot
  • Met volkoren haver en tarwevlokken
€ 4,40 € 4,89 (€ 5,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische 5 Graanvlokken

Alnatura Biologische 5 Graanvlokken, 500 g

  • Groffe volkoren bladvlokken
  • Perfect voor muesli
€ 1,79 € 1,99 (€ 3,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische 3 Graanvlokken

Alnatura Biologische 3 Graanvlokken, 500 g

  • Fijne volkoren vlokken
  • Haver, rogge en spelt
€ 1,88 € 2,09 (€ 3,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Crunchy Notenhaver

Alnatura Biologische Crunchy Notenhaver, 375 g

  • Volkoren haver en 3 soorten noten
  • Gezoet met rijstsiroop
  • Voor ontbijt en als snack
€ 4,13 € 4,59 (€ 11,01 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken, Grof

Alnatura Biologische Havervlokken, Grof, 500 g

  • Bioland teelt
  • Voor yoghurt, melk en meer
  • Van de volkoren haver
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Cornflakes

Alnatura Biologische Cornflakes, 375 g

  • Glutenvrij
  • Knapperig en fijn
  • Verfijnd met zeezout
€ 2,51 € 2,79 (€ 6,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Speltvlokken - Groot Blad

Alnatura Biologische Speltvlokken -​ Groot Blad, 500 g

  • Van hele speltkorrels
  • Demeter biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Ongezoete Cornflakes

Alnatura Biologische Ongezoete Cornflakes, 300 g

  • Knapperig en aromatisch
  • Ongezoet en klassiek gerold
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 2,15 € 2,39 (€ 7,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische gepofte spelt

Alnatura Biologische gepofte spelt, 200 g

  • Gemaakt van hele speltkorrels
  • Gezoet met honing
  • Om puur van te genieten & als topping
€ 2,24 € 2,49 (€ 11,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Gierstvlokken

Alnatura Biologische Gierstvlokken, 500 g

  • Veganistisch
  • Voor muesli of pap
  • Van biologische landbouw
€ 2,78 € 3,09 (€ 5,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Fijne Speltvlokken

Alnatura Biologische Fijne Speltvlokken, 500 g

  • Demeter landbouw
  • Van de hele speltkorrel
  • Ideaal met yoghurt of melk
€ 1,79 € 1,99 (€ 3,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Vruchtenmuesli

Alnatura Biologische Vruchtenmuesli, 750 g

  • 40% fruit
  • Gemaakt van volkoren graanvlokken
  • Met druiven en abrikozen
€ 4,40 € 4,89 (€ 5,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Haver-Bessen-Pap

Alnatura Biologische Haver-​Bessen-​Pap, 250 g

  • Vanaf de 10e levensmaand
  • Biologische kwaliteit
  • Lukt koud en warm
€ 2,60 € 2,89 (€ 10,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische quinoavlokken

Alnatura Biologische quinoavlokken, 250 g

  • Zachte gewalste quinoakorrels
  • Fijne nootachtige smaak
  • Glutenvrij
€ 3,23 € 3,59 (€ 12,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Oergraan Muesli

Alnatura Biologische Oergraan Muesli, 500 g

  • Subtiele zoetheid
  • Sterke notensmaak
  • Met gedroogd fruit en noten
€ 3,41 € 3,79 (€ 6,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober