Arche Naturküche Bifun Rijstnoedels, 250 g
Een Oosterse Spaghetti-variant
€ 3,89
(€ 15,56 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snel te bereiden
- Neutrale smaak
- Geweldig voor soepen, wokgerechten & salades
Bijpassend
Beschrijving
De Bifun Rijstnoedels van Arche zijn snel te bereiden en door hun neutrale smaak de perfecte aanvulling op elk gerecht. Je kunt ze gebruiken in (Aziatische) soepen, maar ze passen ook uitstekend bij wokgerechten. Net als spaghetti nemen de lange, dunne rijstnoedels sauzen erg goed op. Ook voor Aziatische noedelsalades of Pad Thai (traditioneel Thais noedelgerecht) zijn de glutenvrije Bifun ideaal.
Bereiding:
- Breng een ruime hoeveelheid water aan de kook en voeg de noedels toe.
- Trek de Bifun met een vork een beetje uit elkaar.
- Laat twee minuten koken.
- Giet de noedels af en spoel ze af met koud water.
Tip: Als je de Bifun nog verder wilt garen in de wok of pan, kun je de kooktijd verkorten tot één minuut.
| Art. nr.: | BIOG-276691 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4020943132480 |
| Producentnummer: | 276691 |
| Merken: | Arche Naturküche |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
rijst[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1511 / 361 kj / kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 7,6 g |
| Zout | 0,06 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Arche Naturprodukte GmbH, Liebigstr. 5 , 40721, Hilden, Duitsland, www.arche-naturkueche.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Arche Naturküche Bifun Rijstnoedels
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten