Bauck Mühle Bio Boekweitmeel Volkoren, 500 g
Fijn gemalen boekweitmeel van de hele korrel
€ 3,89
(€ 7,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Van nature glutenvrij
- Rijke, nootachtige smaak
- Perfect voor taart, wafels en meer
Bijpassend
Beschrijving
Dit glutenvrije boekweitmeel wordt bij Bauck fijn gemalen uit de hele korrel en valt op door zijn volle, nootachtige smaak. Het biologische meel is bijzonder veelzijdig: ideaal voor cakes, brood, wafels, pannenkoeken en zelfs pastadeeg. Zo geef je op een natuurlijke manier extra smaak aan al je bak- en kookcreaties. Boekweit is van nature glutenvrij en daarmee een smakelijk alternatief voor standaard meelsoorten. Elke batch wordt grondig getest en is geregistreerd bij de Deutsche Zöliakie-Gesellschaft, zodat je zeker bent van een veilig en hoogwaardig glutenvrij product.
| Art. nr.: | MM-256038 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4015637822907 |
| Producentnummer: | 256038 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1511 / 361 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Vezels | 3,6 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | <0,01 g |
Ingrediënten
Buchweizenvollkornmehl glutenfrei[1]
- gecontroleerde biologische productie
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Boekweitmeel Volkoren
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten