BioArt Abrikozenjam, 250 g
Natuurlijk bereid & perfect op smaak
€ 8,69
(€ 34,76 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoog fruitgehalte
- Met biologische citroensap
- Puur van smaak
Bijpassend
Beschrijving
Voor deze biologische lichte abrikozenjam worden alleen zorgvuldig geselecteerde vruchten gebruikt, die op traditionele wijze worden gekookt. Dankzij het hoge aandeel fruit geniet je van een intens aroma. Het recept bevat plantaardig pectine en echte biologische citroensap, en is volledig vrij van kunstmatige kleur- en smaakstoffen.
| Art. nr.: | BIOG-291211 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9006241200002 |
| Producentnummer: | 291211 |
| Merken: | BioArt |
| Samenstelling fruit: | Abrikoos |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 720 / 172 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 41 g |
| waarvan Suiker | 41 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Abrikozenjam
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten