Kleine snacks van Chellas

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Chellas: 3 artikelen

Chellas Biologische Bosvruchten Bites

Chellas Biologische Bosvruchten Bites, 75 g

  • Volledig zonder toevoegingen
  • Handgemaakt in Oostenrijk
  • Natuurlijke smaak
€ 3,50 € 3,89 (€ 46,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Chellas Biologische Abrikozen Bites

Chellas Biologische Abrikozen Bites, 75 g

  • Vegan recept
  • Met een volle smaak
  • Ideaal voor onderweg & thuis
€ 3,50 € 3,89 (€ 46,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Chellas Biologische Appel-Peer Bites

Chellas Biologische Appel-​Peer Bites, 75 g

  • Vrij van lactose & gluten
  • Met heerlijke fruitzoetheid
  • In een handig vershoudzakje
€ 3,50 € 3,89 (€ 46,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober